zeytinburnu nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat

Evini taşıtmak isteyen Zeytinburnu sakinlerine evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Firmamız Zeytinburnundaki açtığı nakliye ofisi ile müşterilerine yakından hizmet verme amacındadır. Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları içinde en çok hizmet bölgesine sahip olan firmamızın Zeytinburnu Belediyesi içindeki tüm müşterilerine en güvenli nakliyat çalışmalarını hızla yapar. Evden eve nakliyat işi yaptığımızda taşınma ihtiyacı olan müşterimize ücretsiz expertiz sunuyoruz. Bu expertizimiz taşınma için gerekli olan tüm bilgileri müşterimize arz edecektir. Zeytinburnu nakliyat birimimiz 7/24 size hizmet vermeye devam ediyor.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları

Zeytinburnunda çok kaliteli nakliyat işi yapıyoruz. Zaten Zeytinburnu belediyesi sınırları içindeki en bilinen nakliyat firması bizim şirketimizdir. Müşterilerimize en iyi fiyatı ve en başarılı nakliyat hizmetlerini vermeye devam ediyoruz. Bizim dışımızda da bir çok nakliyat firması bu ilçede faaliyettedir. Bunlardan en çok bilinen ve en kaliteli çalışmalar yapan firmalardan bazıları şunlardır :

zeytinburnundaki önemli firmalar

Başar nakliyat
Jet Set
Özentaş
Kardelen asansörlü nakliyat
Yatmaz nakliyat
Aksa

Horozlar Group taşımacılık
Öncer
Sarıkaya nakliyat
Konaktaş taşımacılık
Zeytinburnu nakliyeciler derneği

Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları

Türkiye geneline hizmet veren firmamız her ile göre bazı indirim oranları belirler ve yaz aylarında bu fiyatlarla müşterilerini memnun eder. Peki Zeytinburnunda evden eve nakliyat fiyatları nasıldır, indirimler ne orandadır ? Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları yaz aylarında %15 indirimle beraber 1000-2000 TL aralığında olur. Bu fiyatı etkileyen faktör taşınaca eşyanın kaç metreküp olacağı ile doğru orantılı olarak değişecektir. Zeytinburnundan başka bir ile nakliyat işi yaptırırsanız bu fiyata mesafeye göre bir değişiklik daha ilave edilecektir. En iyi fiyat bilgisini bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Zeytinburnu evden eve nakliyat telefonları

Zeytinburnundan taşıyacağınız eşyalarınız için bir nakliyat işiniz mi var, hemen bizi arayın size yardımcı olalım. Zeytinburnunda nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizle bize yazabilir yada arayabilirsiniz.

 

Zeytinburnu evden eve nakliye

Bir nakliyeye mi ihtiyacınız var ? Firmamızın Zeytinburnu nakliye birimi size bu konuda yardım eder. 24 adet yeni nakliye aracımızla her boyutta eşyanızın nakliyesini kolayca yapabiliyoruz. Nakliye ekibimizin titiz çalışmalarıyla evinizin eşyalarına zarar vermeden nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Nakliye hizmeti verdiğimiz alanlar içinde eşya nakliyesi, parça eşya nakliyesi, ofis eşyalarının nakliyesi için özel kamyonlarımızla çalışıyoruz. Ayrıca piyano nakliyesi ve fuar nakliyeciliği de yapıyoruz. Zeytinburnundaki evinizden bizi arayarak çok kısa bir sürede evinize göndereceğimiz expertiz ekibimizden nakliyecilik hakkındaki tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Zeytinburnu evden eve nakliye fiyatları için hemen şimdi bizi arayarak indirimli kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Zeytinburnu evden eve taşımacılık

Zeytinburnu ilçesinde evden eve taşımacılık işi yapıyoruz. Taşıma alanımız sadece Zeytinburnu ile sınırlı değil, aynı zamanda İstanbulun her bölgesine taşımacılık kyaptığımız gibi dilerseniz Zyetinburnu şehirler arası evden eve taşımacılık birimimizle irtibata geçerek tüm illere ev taşıtabilirsiniz. Zeytinburnu evden eve taşımacılık firmaları günüzmüde çoktur ancak bizim firmamız 34 yıllık deneyimiyle taşımacılık sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Evinizi bir başka şehire taşıtmak isterseniz size uzun taşıma kamyonlarımızla hızlıca yardım ederiz. Şehir içi sadece İstanbul bölgesinde bir taşıma yaptırırsanız Zeytinburnu taşımacılık telefonlarımızı arayarak yerel taşımacılık indiriminden yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımız oldulça uygundur . Türkiye genelinde taşımacılık fiyatları 1500-3500 TL aralığında olurken bizim firmamız, 1000-2000 TL aralığında seyreden Zeytinburnu taşımacılık fiyatlarıyla her zaman fark yaratmışızdır. Uygun fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca, Zeytinburnu şehirler arası taşımacılık ve lojistik fiyatlarımız için bir expertiz çalışmasıyla birlikte daha detaylı olarak size bilgi verebiliriz.

Zeytinburnu eşya depolama

İstanbul’un en büyük nakliyat deposu, Zeytinburnundaki 3 katlı 3400 metrekarelik alanı ile EVDEN EVE NAKLİYAT firmasına aittir. Zeytinburnu eşya depolama şirketleri çoktur ancak güvenli bir eşya deposuna saihp firmayı iyi seçmek gereklidir. Firmamız eşya depolama şikayet iletilerini toplar ve bu öneri veya şikayetlere göre değerlendirme yapar ve eşya depolamacılığını böylece daha iyi yapmaya çalışır. Eşya depolama Zeytinburnu iletişim telefonlarımızla bizi arayabilir eşya depolama ücretleri yada şekli konusunda bilgi alabilirsiniz. Büyük eşya depolama alanı kiralamak isteyen değerli müşterilerimize aylık yada yıllık bazda indirimler de veriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek Eşyalarınızın saklanmasını isteyebilirsiniz.

Zeytinburnu ev taşıma

Ev taşımak için bir nakliyat firmasına ihtiyacınız olmuşsa ve iyi bir fiyat teklifi de almak isterseniz, Zeytinburnu ev taşıma hizmet birimimizi arayabilirsiniz. Zeytinburnu ev taşıma işlerinde devamlılığı olan işlerimizle elde ettiğimiz tecrübelerle büyüyen firmamız ev taşımacılığı alanında da zirvedeki yerini koruyor. İstanbul’da sayılı 3 firmadan biri olan EVDEN EVE NAKLİYAT Zeytinburnu ev taşıma hizmet birimimiz ile bu ilçeye ev taşıma çalışmaları yapıyor. Fiyatlar da gayet yerinde ve evin metreküp oranına göre bir fiyat belirliyoruz.

Zeytinburnunda 2017 yılında yaptığımız nakliyat çalışmaları

2017 yılı içinde yaptığımız bazı çalışmaları burada yayınlayarak hangi işleri yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı daha iyi anlayabilmenizi ve ayrıca evden eve nakliyat işlerinin kaç paraya tamamlandığını öğrenebilecek fikirler veren yazılarımızı burada okuyabilirsiniz.

Zeytinburnu Beştelsiz mahallesindeki bir müşterimize asansörlü nakliyat hizmeti verdik (08.01.2017).

Beştelsiz mahallesindeki 6 katlı apartmanda oturan müşterimizin eşyalarının bir kısmı dar olan merdivenden aşağıya inemediği için eşyalarını balkondan aldık. Zeytinburnu asansörlü nakliyat ekibimiz ile çok kısa sürede indirdiğimiz eşyalarını orta boy (40 metreküp) olan nakliyat aracımızla Dudulluya götürdük. Bu nakliyat çalışması için müşterimizden 1900 TL ücret aldık.

Zeytinburnu Kazlıçeşme de ofis taşıma çalışması yaptık (14.02.2017).

Kazlıçeşmede oturan müşterimiz muhasebe ofisini Kartala taşıtmak istedi. Ofisteki evrak eşyalarının zarar görmemesi için demir kasa ile taşıma yöntemini kullandık. Demir kasalarımız ofis nakliyesinde evrakların yangın veya su gibi her an çıkabilir olan doğal zarar durumlarından tam koruma sağlanabilmesi için yapılmaktadır. Demir kasalarımızda ofise ait tüm evrakları topladık ve kapalı bir şekilde Kartala taşıdık. Ayrıca ofis mobilyalarını da nakliye kamyonumuzda ambalajlayarak hasar görmeden yerine taşıdık. Bu hizmet için müşterimizden toplam 2400 TL ücret aldık. Siz de ofis taşıma hizmeti almak istiyorsanız Zeytinburnu ofis taşıma irtibat telefonlarını arayabilirsiniz.

Nuripaşa mahallesinde eşya fuarı nakliyesi yaptık (18.04.2017).

Yeni çıkan beyaz eşyalar ve elektronik eşyaların tanıtımı için Nuripaşa mahallesinde açılan bir eşya furaı için fuara gidecek tüm eşyaların nakliyesini yaptık. Toplam 840 metreküp eşyayı 11 adet büyük kamyonumuzla tek seferdde yaptık. Büyük fuar nakliyesi yaptırmak isteyen müşterilerimize bir referans olabilecek bu işimizde toplamda tüm fuar müşterilerimizden 24000 Tl nakliye ücreti aldık. Siz de Zeytinburnunda yada İstanbulun bir başka yerinde fuar eşyalarınızı taşıtmak isterseniz firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Zeytinburnu nakliyat bölgeleri

Zeytinburnunda aşağıdaki 13 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Beştelsiz
Çırpıcı
Gökalp
Kazlıçeşme
Maltepe
Merkezefendi
Nuripaşa
Seyitnizam
Sümer
Telsiz
Veliefendi
Yenidoğan
Yeşiltepe