Zeytinburnu para kasası taşıma

Zeytinburnu ilçesindeki müşterilerimizin para kasası taşımacılığı işi için uygun kamyonlarımızla hizmete hazırız. Para kasası taşımak için gerekli ekipmanlara ve donanıma sahibiz. Kasaları ihtiyaç durumunda kasa indirme asansörü ile merdivenlerden kolayca indirebiliriz. Zeytinburnu kasa taşıma firmaları içinde asansörlü kasa taşıma yapan nadir kuruluşlardan biriyiz. Özellikle işletme ofislerinin üst katlarından indirilecek ağır para kasalarının taşınmasında asansör aracımız çok iş görmektedir.

Para kasasını taşırken herhangi bir vuruk çizik olmaması için kasanın altına kızak yaparız. Etrafını tamamen sararak genel güvenliğimizi alır ve taşımayı bu şekilde gerçekleştiririz. Para kasasının ağırlığına göre çalışma arkadaşlarımızı getiririz. Mesela 900 kiloluk bir kasanın taşınması için en az 7 kişi gereklidir. Kasaların indirilme esnasında yada araca yüklenme esnasında kayma, devrilme gibi olumsuz sonuçlara maruz kalmaması için daha fazla insanın kasayı taşıması daha iyi sonuç verecektir. Bunlar da kasa taşımanın özel bir ekipman ve sistemle yapılmasını gerektirmektedir.

Zeytinburnu dolaylarında para kasası taşıtmak isteyenler telefonlarımızdan herhangi birini arayarak bize başvurabilirler. Fiyatlar konusunda yardımcı olmaya çalışırız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Zeytinburnunda yaptığımız diğer hizmetler konusunda detaylı bilgi almak için Zeytinburnu evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.