Zeynep Kamil Mahallesi Eşya Depolama Merkezi

Zeynep Kamil mahallesi eşya depolama merkezi sayesinde Üsküdarda yaşayan müşterilerimize nakliye depolaması yapabiliyoruz. Zeynep Kamil mahallesindeki 14.000 kişilik nüfusa eşya depolama hizmeti sağlıyoruz. 2540 metrekarelik büyük antrepo depoda eşyalarınızı güvenle saklayabiliyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda Üsküdar eşya depolama merkezine de eşya transferi yapabiliyoruz.

Depolarımızda toplam 44 adet eşya saklama odaları mevcuttur. Çeşitli boyutlardaki odaların içine konulan eşyaların nemden korunması için nem savar cihazlar mevcuttur. Ayrıca Zeynep Kamil eşya depolama merkezindeki antrepo alanında çeşitli zararlılardan korunmak için tam güvenlik sistemi kurulmuştur. Bunun yanı sıra güneş ışınlarına maruz kalmamaları için eşyaları büyük boyutlardaki tahta sandıklara koymaktayız.

Eşya depolama Zeynep Kamil mahallesi için toplam ihtiyacın %2.45 kadarını kapsamaktadır. Bu oranlar 2017 yılında bir miktar artış göstererek %2.58’e kadar yükselmiştir. Zeynep Kamil eşya depolama fiyatları da bu orana göre bir miktar artış göstermiştir. Zeynep Kamil’den Üsküdar içine eşya depolama fiyatları 10 metreküp için ortalama aylık 350 TL dir. Üsküdar dışından gelecek eşyaların fiyatları ise aynı metreküp hacminde 50-100 TL kadar bir artış yansımaktadır.