market nakliyesi

Yenisahra Fatih caddesine Market için nakliyat çalışması (28.03.2017)

Yenisahra Fatih caddesine Market için nakliyat çalışması (28.03.2017).

Yenisahra mahallesinde market işletmeciliği yapan üç firmaya market reyonları taşıdık. Toplam üç nakliyat aracı ile 4 er metre uzunluğunda, 120 cm genişliğinde, 2 metre yüksekliğinde 12 adet reyonu marketlere taşıdık. Yenileme çalışması kapsamında marketlerdeki dokuz adet eski  reyonu yerinden sökerek 1 yıllığına depolama yapmak üzere nakliye ambarına götürdük. Yeni reyonları bu üç markete taşıyarak yerlerine monte edilmek üzere teslim ettik.

Market nakliyesi için Ataşehir ilçesine 4 büyük kamyonla hizmet verebiliyoruz.  Tuzladan aldığımız market reyonlarını Ataşehir Yenisahra mahallesinde, Fatih caddesi üzerindeki 3 markete 2000’er liradan, taşıma bedeli olarak 6000 TL nakliye ücreti aldık. Çalışma ekibimizle birlikte 3 kamyonla gidiş-geliş tek seferde nakliyeyi götürdük. Tüm reyonları aynı gün içinde akşam saatlerinde teslim ettik.

Siz de market reyonu, raflar, kasa gibi market elemanlarını taşıtmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Firmanız için uygun nakliyat fiyatı vererek memnuniyetinizi kazanmak isteriz. Nakliyat çalışmalarımızla ilgili bağlı bulunduğunuz ilçeye göre daha fazla detay öğrenmek için Ataşehir evden eve nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.

2 Nisan 2017 de Yenisahra da evden eve nakliyat çalışması yaptık

Nisan ayı girdiği zaman bizim nakliyat kampanyalarımız başlar. EVDEN EVE NAKLİYAT ekibimiz 2 Nisan da Yenisahrada Fatih caddesi üzerindeki 3 katlı binandan taşınmak isteyen müşterimizi Adapazarı merkeze götürdük. Büyük boyutlu bir nakliyat kamyonumuzla eşyaları güvenli bir şekilde aynı gün içinde teslim ettik. Yenisahradan Adapazarına evden eve nakliyat fiyatı olarak sadece 2400 TL ücret aldık. Siz de Yenisahradaki evinizi başka şehirlere taşıtmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.