Yenisahra da güvenli nakliyat hizmetlerimiz başladı

Yenisahra da güvenli nakliyat hizmetlerimiz başladı.

Ataşehirin Yenisahra mahallesinde daha önceleri 2 kamyonla hizmet vermekteydik. Şimdi ise kamyonlarımızı yeniledik ve güvenli nakliyat hizmetlerimiz başlattık. Son model kamyonlarımızla mahalleye özel taşıma hizmetlerimize bir yenisini eklemek için kamyonlarımızın kasalarını çelik kasa ile donattık. Herhangi bir kaza durumlarına önlem içn kasadaki eşyaların dağılmaması ve saçılmaması için ara bölmeler ekledik. Bu kamyonlarımızla Yenisahra başta olmak üzere Ataşehirin başka bölgelerine de taşıma işleri yapabiliyoruz.

Güvenli nakliyatçılık hizmeti için ekip arkadaşlarımızı nakliye hizmet eğitiminden geçiriyoruz. Eşyalarınızı güvenle taşıyabilmenin tüm stratejilerini ve püf noktalarını öğrendikleri eğitim sonunda nakliyat alanında eğitimli çalışanları firmamıza katıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurmak amacıyla yaptığımız bu çalışmalar sonucunda eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınacak olan yere gitmesinin verdiği rahatlık ile hizmette sınır tanımıyoruz.

Bu hizmetten yararlanmak için, web sitemizin irtibat numaralarından bizi arayarak fiyat ve nakliye hakkında size özel bilgi alabilirsiniz.