Yenibosna evden eve nakliyat

Yenibosna İstanbul’un Başakşehir ilçesinin eski yerleşimi olan mahallelerindendir. Başakşehir içindeki 11 mahalleden bir tanesi olan yenibosna mahallesinde evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız bu mahalleye görevlendirdiği yeni nakliyat birimi ile mahallesel nakliyat hizmetlerini yerinde yapmaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde çok farklı çalışmalar yapıyoruz. Yenibosna mahallesindeki çalışmalarımızda evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri sıklıkla yaptığımız nakliyat işlerinden biridir. Tüm çalışmalarımızı şu şekilde listeleyebiliriz :

Yenibosna evden eve nakliye.

Yenibosna mahallesinde sadece nakliyatçılık yapmıyoruz , küçük nakliye işlerini de müşteri memnuniyeti açısından tamamlamış oluyoruz. Bazen müşterilerimizden parça eşya nakliyesi talep ediliyor. Müşterimiz velinimetimizdir deyip tüm nakliye işlerini eksiksiz yerine getirmek için azami gayret sarf ediyoruz. Yenibosna mahallesinde orta ve küçük ölçekli nakliye işleriniz yapılacaksa firmamızdan fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yenibosna evden eve nakliyat fiyatları.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin internet üzerinden verebileceğimiz belirli bir fiyatı olamamaktadır. Çok nedenle bunu sağlayamıyoruz. Yol mesafesi, eşyaların hacmi ve hassasiyet durumu, montaj işlerinin çıkması, demonte çalışmalarının olabilmesi, paketleme yapımı, sigortalama işlemleri vs.. bir çok işleme tabi olan ev taşımacılığında kesin bir fiyatı size verebilmemiz için eşyalarınızı ve taşınacak yeri görmemiz gerekmektedir. Bunun için size “ücretsiz” bir expertiz uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız her şeyi yerinde tespit ederek size kesin fiyat veriyor. Ancak yaklaşık bir fiyat almanız için telefonumuzu arayarak bize vereceğiniz bilgiler ışığında size net fiyata çok yakın bir fiyat verebiliyoruz. Buda Yenibosna mahallesinde ortalama fiyatlar 1000-2000 TL aralığında seyretmektedir.

Yenibosna evden eve taşımacılık.

Mahalleden taşınmak mı istiyorsunuz ? Yenibosnadaki evinizi taşımak istediğinizde eğer gideceğiniz yer başka bir şehirse size evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. taşımacılık araçlarımız nakliyat ekibimizden farklı çalışmaktadır. Şehirlerarası taşımacılıkta riskler daha fazla olduğundan buna göre ekipmanlarımızı derleriz. Yenibosnada şehirlerarası evden eve taşıma işleri yapacak müşterilerimiz bizimle telefonlarımızla iletişim kursunlar,  gerekli yardımları yapar bilgilendirme yaparız. Taşımacılık dışında birde eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Yenibosna eşya depolama.

Yenibosnada oturan müşterilerimizin eşya depolama ihtiyacını Başakşehirdeki antrepo depomuzla yapıyoruz. Eğer başka bir şehire eşyalarınız taşınacak ve orada depolanacaksa 81 ildeki depolarımızla depolama işlemlerinizi kolayca yapıyoruz. Eşya depolama hizmetleri için aylık yada yıllık kiralama bedeli alıyoruz. Fiyatlarımız metreküp hesabına göre yapılır. Yenibosna eşya depolama merkezimizde eşyalarınız bir oda içinde yada tahta sandıklarda saklanır.

eşya depolama

eşya depolama

Yenibosna da nakliyat hizmeti verdiğimiz referanslarımız.

Yenibosna mahallesine son 38 yıldır nakliyat hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT Yenibosna mahallesinde önemli iş yerleri, siteler ve kuruluşlara evden eve nakliyat yada iş yeri nakliyeciliği çalışmaları yapmıştır. Bunlardan bazıları şunlardır :

İşyeri taşımacılığı.

Yenibosna fatih ortaokulu okul taşımacılığı yaptık.
İstWest işyeri taşımacılığı yaptık.
Er-Şen tesislerine malzeme taşımacılığı yaptık.
Atilla Gökçe parkına park ürünleri nakliyesi yaptık.
Geomatics group ofise eşyaları taşıma hizmetleri verdik.

Ev taşıma.

Ersoy sitesine asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri,
Terziler sitesine evden eve nakliyat çalışmaları,
Ihlamur konaklarına villa taşımacılığı,
Mithatpaşa, Yıldırım Beyazıt, Sanayi, Şehit Selim Ayaydın, Nevzat Pisak ve 29 Ekim caddelerinde bir çok apartmana ev taşıma eşya taşımacılığı gibi işleri tamamladık.