Yeni Çamlıca evden eve nakliyat Ataşehir

Yeni Çamlıca’da evden eve nakliyat alanında çalışma yapan çok sayıda nakliye firması var. Bunlardan en büyüğü olan firmamız bu mahalledeki temsilciliği ile nakliyat ve taşımacılık ihtiyacını yerinde karşılamaktadır. İstanbulun Ataşehir ilçesine bağlı olan Yeni Çamlıca, taşımacılık alanındaki iş yoğunluğu ile vasata yakın olan bir mahalledir. Ayrıca yerleşik hayat olması nedeniyle ve genel görünüm itibarı ile gecekondu ve müstakil evlerle dolu olduğundan dolayı, taşınma işlerinin daha az talep edildiği bir yerdir. Ancak son zamanlarda kentsel dönüşüm faaliyetleri ve ilerleyen alım gücü esaslarından kaynaklanan taşınma oranlarının artması ile Yeni Çamlıca’da evden eve nakliyat çalışmalarımızda büyük atılımlar olmaya başladı. Biz de Yeni Çamlıca’daki müşterilerimize daha iyi nakliyatçılık çalışmaları yapabilmek için mahalleye bir nakliyat irtibat birimi açtık. Hemen web sitemizdeki telefonlarımızı arayarak “sizin için neler yapabiliriz” öğrenin.

Yeni Çamlıca mahallesinde evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır ?

Firmamız Çamlıcadan İstanbulun her bölgesine farklı fiyat uygulamaları standardı getirmiştir. Örneğin : Yeni Çamlıca Kadıköy arası evden eve nakliyat fiyatları 1100 TL ile 1900 TL arasında nakliyesi yapılan eşyaların yoğunluğuna ve müşteri talebine göre değişiklik arzeder. Nakliyat fiyatını uygun ve ucuz bir rakama çekmek istediğinizde firmamız size uygun bir taşıma planı ve bütçesi çıkartacaktır.

Yeni Çamlıca için verilebilecek fiyat aralıkları şunlar gibi olacaktır : (Bu fiyatlar sadece bir örnek olup metreküp cinsinden müşterimize göre değişir.)

Kadıköy merkeze : 2100 TL / 2900 TL arası.
Üsküdar’a : 2300 TL / 3200 TL arası.
Beşiktaş’a : 2500 TL / 3600 TL arası.
Yeşilköy hava limanına : 2600 TL / 3800 TL arası.
Şile’ye : 2400 TL / 3400 TL arası.
Çatalca’ya : 2600 TL / 3900 TL arası.
Maltepe’ye : 2300 TL / 3200 TL arası.
Kartal’a : 2600 TL / 3700 TL arası.
Fatih’e : 2400 TL /3500 TL arası.

İstanbul içinde fiyatlar kıyaslandığında Yeni Çamlıca’daki müşterilerimize verilen fiyatlarımız oldukça uygundur.

Yeni Çamlıca evden eve nakliyat firmaları

Yeni Çamlıca’da şubesi olan nakliyat firmaları çok az sayıdadır. İstanbul nakliyat piyasasının %0.6 lık bir dilimini alabilen Yeni Çamlıcada ev taşımacılığı yapan firmalar rekabette de İstanbul gerisinde kaldılar. Toplamda 13 firmaya ev sahipliği yapan Yeni Çamlıca mahallesi nakliyatçıları, yaptıkları çalışmalarla son 2 yılda piyasa edinmeye çalışsalar da, Yeni Çamlıcadaki firmamızın etkinliği ile yarışamamaktadırlar.

Çamlıcada iyi iş yapabilen firmalar şunlar :

Truva nakliyat
Yükseller evden eve nakliye
Ekşioğlu nakliyecilik
Kosova evden eve taşımacılık
Akasya şehirler arası ev taşıma
Evinkur taşıma
Yıldırım nakliyat
Kervan nakliyat
Kevser asansörlü nakliyat hizmetleri
Sarıkamyonet eşya taşıma
Marmara evden eve
Asyatur nakliyat

Daha fazla firma bulmak için bu sayfalara bakınız :

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları
İstanbul evden eve nakliyat firmaları

İstanbulun kentsel dönüşüm projelerinden faydalanabilme olasılığı olan mahallelerden biri olan Yeni Çamlıcada bu yıl ve önümüzdeki yıllarda nakliyat alanında iş patlaması yaşanmasını bekliyoruz. Telefonlarımızdan bizi aramak için iletişim sayfamıza bakmanızı ve nakliyat ücretleri için en uygun fiyatları sormanızı öneriyoruz.

Yeni Çamlıca mahallesinde ev ve eşya taşıma fırsatları

Ev taşıma işi yaptırmak isteyen müşterilere yaz kampanyaları başlamıştır. Yeni Çamlıca’dan İstanbul Anadolu yakasına ev ve eşya taşıma fiyatlarında fırsat indirimi yaptık. Bu yıl yaz ayları boyunca geçerli olacak olan kampanya fırsatlarından yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimize %22 indirim yapmaktayız. Kampanyaların Eylül ayı sonunda bitmesini planladık. Bu indirimlerden eşya nakliyesinin yanı sıra ofis nakliyesinde de aynı şekilde faydalanabileceksiniz.