Villa Taşımacılık

Villa Taşımacılık hizmetimiz yıllardır firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde tüm illerde villa taşımacılık hizmetini vermektedir. Villa taşımacılığı müşterilerimizin bazı firmalar tarafından mağdur kaldığı bir hizmettir. Genelde villa eşyaları tarihi eser ve kaliteli eşyalar olduğu için dikkat edilmesi gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz elinden geldiği kadar paketleme hizmetini titiz ve profesyonel şekilde yapmaya dikkat etmektedir. Ayrıca size eşyanızı zarar vermede garanti veremeyiz. Hatta bunu hiç bir firma veremez. Bu sorundan dolayı firmamız eşyaların zarar görmesi durumunda sigortalama hizmetini ortaya koyar. Sigortalı eşya taşıma hizmetimiz firmamız tarafından görülen tüm mağduriyetlerinizi  firmamız tarafından karşılanmasıdır. Peki merak ediyorsunuzdur? nasıl güvenebilirim diye firmamız eşya taşımaya başlamadan önce bir çok şekilde resmi evrak imzalar bu imzalar firmamız ve müşterimiz tarafından imzalanmaktadır. Firmamızla herhangi bir mağduriyette firmamıza mağduriyetinizi anlatabilirsiniz.

Villa depolama hizmetimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz

Villa Nasıl Taşınmalı ?

Villa taşımacılık sırasında her müşterimiz gibi sizde eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını istersiniz. Nakliyat firması aradığınızda da firma hakkında pek bilgi alamadığınız için yanlış firmalarla anlaşarak müşterilerimiz mağdur kalmaktadır. Villa nasıl taşınmalı bu soruyu arama motorlarında bir çok defa aranmaktadır. Ama müşterilerimiz yanlış firmadan yanlış bilgi almaktadır. Villa taşımacılık sırasında villanızın avizesinden perdesine kadar tüm taşınma işlemleri firmaya aittir. Paketleme hizmeti en iyi şekilde yapılmalıdır. Araçlar titiz ve eşyayı uygun olmalıdır. sunduğumuz bu özelikler taşınma hizmetinde en önemli olan hususlardır. Bu hususlar bazı firmalar tarafından hatta %70 tarafından yapılmamaktadır. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat sitemizde videolu şekilde yaptığımız tüm hizmetleri size en iyi şekilde sunmuşuzdur.

Asansörle Villa Taşımacılık

Bildiğimiz üzere İstanbul veya başka illerde villalar 3 katlı 4 katlı olabiliyor. Ekibimiz böyle villalarda daha tecrübeli çalışmak için asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamızın profesyonel ekibi işleme başlamadan önce villanızın müsait bir yerine asansör aracını yerleştirerek taşınma hizmetine başlamaktadır. Taşınma hizmetinden önce ilk iş ev içinde müşterimizin eşyalarını en iyi şekilde paketleme yapmaktadır. Bu paketleme işlemi özelikle villa taşımacılık hizmeti içinde çok önemlidir. Villa eşyaları tarihi eser ve değerli eşyalar olduğu için firmamız paketleme hizmetini en üst seviyeye taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir