Villa Depolama

Villa Depolama hizmeti firmamız tarafından 1999 yılından beri en iyi şekilde profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İster Villa Depolama ister villa taşıma hizmeti hassas ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Bunun nedeni genelde villalarda bulunan eşyalar tarihi eser veya kıymetli eşyalar olduğu için paketleme ve taşıma hizmeti çok iyi yapılmalıdır. Firmamız taşıma sırasında profesyonel ekibi ile sadece villa taşıma hizmetinde  değil tüm taşıma veya depolama hizmetlerinde müşteri ayırmadan en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerden bir tanesi olan ve yapılırken dikkat edilmesi gereken paketleme hizmeti eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini engeller. işe depolama hizmeti girince paketleme hizmetimizi bir üst seviyeye taşımaktayız. Bunun nedeni eşyaların depolarımızda bulunurken hava geçirmemesine ve zarar görmemesine çok dikkat etmekteyiz. Zarar görmesi durumunda firmamız bu yanlışlığa bir çözüm bularak ilk başta eşyaları depolamadan önce taşıma sigortası ve depolama sigortası yapar. Genellikle eşyaların zarar görmesi biraz müşterilerimizden kaynaklıdır. Nedeni ise bazı müşteriler uyardığımız gibi bizi dinlemeyip akacak ve bozulacak yiyecekleri depolanmasını isterler. Biz müşterilerimizi kırmayıp depolarız ama olacaklardan ilk başta müşterilerimizi uyararak hizmet yaparız.

Eşya depolama hizmetimizi detaylı bir şekilde incelemek ister misiniz ?

Kiralık Eşya Depolama

Kiralık eşya depolama sıfatı depolama hizmetimizde arama motorlarında yanlış aranan bir kelimedir. Kiralık eşya depolama denince gıda depolama firmaları gibi bir çok firmalar önünüze çıkabilir. O firmalar eşyalarınızı akıcı ve yakıcı depolara koyarak eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Eşya, Yük, Ofis vb. bir çok hizmete ihtiyacınız varsa arama motorlarında en iyi kelime eşya depolamadır. İşiniz bu şekilde bitmedi bulunduğumuz sektörde dolandırıcılık gibi bir çok yasal olmayan işler gerçekleşmiştir. Tabi merak ediyorsunuzdur. İyi bir depolama firması nasıl bulabiliriz. Bunun tek çözümü depolama veya nakliyat firması aramaktayken yapacağınız en iyi şey firmaları ararken elinizden geldiği kadar araştırma yapın firmanın ismini öğrenerek ismiyle ilgili şikayetler gibi bir çok şeyi arama motorunda öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firma ismini yazıp yanına şikayetim var yazarak firma hakkında en iyi bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamız hakkında merak etiğiniz şeyler varsa hakkımızda kısmına girerek veya ismimiz arama motorunda yukarda bahsettiğimiz şekilde aratarak firmamız hakkında en iyi bilgi alabilirsiniz.

Villa Depolama Ücretleri

Villa depolarken veya taşırken bir çok firma haksız yere farklı farklı ücret talep eder sadece depolama hizmetinde değil bu sektör içinde bunu yapan çok firma vardır. Yaptıkları bu şey adalet karşısında dolandırıcılıktır. Müşteriler her fiyat talep etiklerinde müşterilerimizin iyi niyetinden yaralanarak bir çok yalan söyleyerek fiyat alırılar. Siz bu hataya düşemeyin fiyat talep etikleri zaman anlaştığınız ücretten bir miktar azaltabilirsiniz (Bu sizin hakkınızdır) . Firmamız yıl içinde depolama taşımalık gibi bir çok hizmetinde indirim uygulamaktadır. Bulunduğumuz kış ayına özel firmamız %20 indirim uygulamaktadır. Bu indirimlerden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. İndirim dışında fiyatlarımız çok uygun ve bütçenizi yormayan fiyatlardır. Aşağıda Villa Depolama fiyatlarını sizin için sıralamışızdır. İncelemenizi öneririz.

Aşağıda sunduğumuz fiyatlar sadece göze aldığımız bazı fiyatlardır. Daha detaylı bir fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

Aylık Depolama Fiyatları

Valiz Veya Koli Depolama Fiyatları : 100 TL + (KDV)

Mini Depolama Fiyatları :  200 TL + (KDV)

1+1 Depolama Fiyatları : 250 TL + (KDV)

2+1 Depolama Fiyatları : 300 TL + (KDV)

3+1 Depolama Fiyatları : 350 TL + (KDV)

Ofis Depolama Fiyatları : 500 TL + (KDV)

Villa Depolama Fiyatları : 550 TL + (KDV)

Mega Depolama Fiyatları : 1200TL + (KDV)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir