Üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak ev taşımacılığında ilçenin liderliğini ele aldık. İstanbul Üsküdar ilçesinin her köşesinde yaşayan müşterilerimiz için evden eve nakliyat hizmetlerini yapmaktayız. Evinizi Üsküdar’dan taşıyoruz. Üsküdar dışına çıkmak isteyen müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Üsküdar’da dar sokaklara girebilecek ebatlarda çok sayıda nakliyat kamyonumuzla ilçenin nakliyat yükünü sırtlıyoruz. Şehir içinde hafif yükte eşyalarınızı nakliye planlaması yaparak, ağır ve hacimce çok olan eşyalarınızı tam nakliyat planı ile taşırız. Şehir dışında ise evden eve taşımacılık planlaması ile Üsküdar’dan tüm Türkiye’ye evinizi taşıyoruz.

Firmamızın evden eve nakliyat hizmetleri 1982 yılından beri Üsküdar’da devam etmektedir. Bu ilçede çok köklü bir şirket kurarak uzun yıllardır ilçenin en çok nakliyat çalışması yapan kuruluşu olduğumuzu ve müşterilerimiz arasında çok tavsiye edilen bir karakterimizin olduğunu bilmenizi isteriz.

Üsküdar’da yaptığımız çalışmalar sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Ev taşımacılığı ve işyeri taşıma hizmetlerinde de buranın deneyimli nakliyecisiyiz. Bazı çalışma alanlarımız içinde piyano taşımacılığı, para kasası taşıma hizmetleri, askılı giysi nakliyeciliği de yer almaktadır. Üsküdar içi veya Üsküdar’dan başka şehirlere ev taşıtacaksanız firmamızın telefonlarını çaldırınız.

Üsküdar evden eve nakliyat şubesi.

Üsküdar evden eve nakliyat şubemizi 2018 yılında yeniledik. Daha önce 40 metrekarelik ofisimizde hizmet veriyorduk ancak hizmet dairemizi genişletmek amacı ile yeni bir ofis açtık. Şimdiki ofisimiz 180 metrekarelik büyük bir büro şeklinde yapıldı. Üsküdarlı müşterilerimizin evden eve nakliye taleplerini karşılamak ve çok çeşitli nakliyat işlerini sürdürmek için bu yeni ofisimizde çalışmaya başladık. Dileyen müşterilerimizi Altunizade kavşağındaki yeni ofisimize bekleriz.

Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır ?

Üsküdar’da yaşayan müşterilerimize yaz aylarında %15 indirimli nakliyat fiyatı veriyoruz. Üsküdar’dan Beyoğlu’na ortalama 2800 TL nakliyat fiyatı çıkar, Üsküdar’dan Konya’ya 4500 TL civarında evden eve nakliyat fiyatı çıkar. Bu örneğe göre nakliyat fiyatının ne kadar olabileceği konusunda fikriniz oluşur ancak bizden bir fiyat talep ettiğinizde indirim oranı ile birlikte daha uygun fiyatlara taşınma işinizi çözeriz.

Üsküdar’da ofis taşımacılığı yapıyoruz.

Ofisinizi değiştirmek istediğinizde mobilyalarını, evraklarını taşıyacak kamyonumuzu ofis nakliyesine uygun olarak düzenlenen bölmeli kasada taşırız. Üsküdar’da ofis nakliyesi yapılabilecek çok sayıda büro var, bu yüzden burada yaptığımız çalışmalarda yeterli olsun diye 3 adet ofis nakil kamyonu bulunduruyoruz. Ofisinizi ve kıymetli evraklarınızı güvenilir bir firma ile taşıtmak isterseniz yardımınıza hazırız.

Üsküdar eşya depolama sistemi.

Eşyanızın depolanmasında yeni bir sistemle hizmet sağlıyoruz. Üsküdar’da eşya depolama firması  yeterli sayıda vardır ancak sistemli nakliyat ambarına sahip nakliyatçı da azdır. Firmamızın eşya depolama sistemi Üsküdar’da tek olup bütün eşyaları güvenli bir şekilde ayrı ayrı bölmelere saklama kabinlerimizle ve odalarımızla sistemli bir şekilde çalışıyoruz. Eşya depolama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimize Üsküdar eşya depolama birimimizle yardımcı olabiliriz.

Üsküdar nakliyat bölgeleri.

Üsküdar’da 33 mahalleye nakliyat hizmeti veriyoruz.

Acıbadem
Ahmediye
Altunizade
Aziz Mahmut Hüdayi
Bahçelievler
Barbaros
Beylerbeyi
Bulgurlu
Burhaniye
Cumhuriyet
Çengelköy
Ferah
Güzeltepe
İcadiye
Kandilli
Kısıklı
Kirazlıtepe
Kuleli
Kuzguncuk
Küçük Çamlıca
Küçüksu
Küplüce
Mehmet Akif Ersoy
Mimar Sinan
Murat Reis
Salacak
Selamiali
Selimiye
Sultantepe
Ünalan
Validei Atik
Yavuztürk
Zeynep Kamil

Üsküdar’da yeni nakliyat indirimleri belli oldu.

2017 yılının sonunda belirlediğimiz yeni indirim oranları sayesinde 2018 yılının başından itibaren ilçedeki tüm müşterilerimize %25 indirim uygulayacağız. İstanbulun en eski ilçelerinden biri olan Üsküdar’da yaşayan müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarını ucuz fiyatlara yapabilmek için bir dizi pln hazırladık. Taşıma sistemimizde Anadolu sigorta ile anlaşmalı ev taşıttıranlar bizden daha uygun ücretlere taşınma fırsatları elde edebilecekler. Üsküdar evden eve nakliyat şubemizin yeni telefonlarını arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Üsküdar nakliyat çalışmaları.

Üsküdar evden eve nakliye hizmetleri (10 Ocak 2018) : Nakliyecilikte bir çığır açan kalite sistemimiz 2018’de yenilendi. Evinizi taşıyacağımız zaman expertizimiz sadece Üsküdardaki ilçelere ve yakın civarına giderek sistemimiz ile bilgileri size aktarır ve sistem içinde ne kadar aşama varsa her birinden haberdar olursunuz. Nakliye ücreti, Nakliye alımı ve teslimatının süresi, Nakliyenin nasıl yapılacağı gibi çok çeşitli bilgileri aldıktan sonra eşyanızı taşımak için ekibimizi yönlendirir. Bu sayede hiç bir aşamada bilmediğiniz bir işlem yapılmaz. Üsküdar evden eve nakliye firmamız gerçek bir hizmet verebilmek için bu sistemi oturtan ve 2018’den sonra tüm müşterilerine sunan bir portföy çizerek yoluna devam etmektedir. üsküdarda oturuyorsanız ve bizimle iletişime geçerseniz size yardımcı olmak isteriz.