Üniversite taşıma

Türkiye’deki 81 ilde kurulan tüm üniversitelerin taşınması ihtiyacını biz karşılıyoruz. Üniversite taşıma sistemini kullandığınızda tüm taşınacak eşyalar sigortalanır ve bir expertiz raporu ile tespit edilen taşıma planı oluşturulur. Türkiye’de üniversite taşıyan az sayıda nakliyat firmalarından biri de bizim firmamızdır. Üniversitedeki derslikler, sıralar, Dekan ve Profesör odalarındaki taşınacak önemli evraklar, ofis malzemeleri, arşivler, klasörler gibi değerli eşyaların taşınması konusunda çok titiz bir çalışma yapılmaktadır. Üniversite içinde binadan binaya evrak taşıma, öğretim araç ve gereçleri taşıma konusunda yaptığımız çalışmalarda dikkatli çalışan personelimizle eşyalarınızı özenle taşımaktayız.

Üniversite taşıma sistemi diğer nakliyat hizmetlerinden daha farklıdır. Ofis taşıma sistemine benzer olarak kıymetli arşiv evraklarının tümünün sigortalanıp kapalı kasa kamyonlarda sandıkların içine konularak veya çelik kolilerin içine konularak ve mutlaka paketlenerek taşınma yapılmaktadır. Üniversite evrakları gibi çok önemli eşyaların taşınırken karşılaşılabilecek tüm olumsuz şartlara karşı mutlak bir koruma sisteminin olması zorunludur. Buna istinaden yüklenen eşyaların, nemden, sudan, güneş ışıklarından, tozdan, böcek zararlılarından korunacak şekilde tasarlanmış bir taşıma sistemini araçlarımızda kullanıyor ve bu tür zararları bloke ediyoruz. Ayrıca, araç kazalarında çıkabilecek yangına karşı tam koruma sağlaması için araç kasasının içinde otomatik yangın söndürme sistemi devreye girmektedir. Otomatik yangın söndürme sisteminde su kesinlikle kullanılmaz. Yangın söndürme cihazlarında olduğu gibi bir söndürme yöntemi kullanılarak sandıkların içinde olan evrakların zarar görmesi engellenir.

Üniversite taşıma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, Türkiye’nin neresinde olursanız olun her üniversiteye gerekli nakliyat çalışmasını yapabilecek kapasite ile çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Üniversite taşıma fiyatları konusunda da yetkililerimizden bilgi almanızı öneririz. Net bir fiyat verebilmemiz için taşınacak eşyaların nereye ve ne kadar olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Bu sebeple en sağlıklı fiyatı telefonda verebiliyoruz.