Uluslar Arası Nakliyat

Müşterilerimiz belirtiği yere ve belirtiği yerin istenilen süre içinde gitmesine yardımcı olan Mega İstanbul Uluslar Arası taşımacılık firması hem yurt içi hem de yurt dışı nakliye hizmeti vermektedir. Vermekte olduğumuz uluslar arası taşımacılık hizmeti Evden eve nakliyat sektöründe çok az bulunan hizmettir. uluslar arası hizmetimiz ister eşya olsun ister biro, fabrika, şirket, tesis vb. gibi yerleri de uluslar arası taşımacılık hizmetinde vardır. Yola çıkmadan önce eşyaların evraklanması  ve müşteriyle eşya yerine ulaşana kadar haber içinde kalırız. Eşyalarınıza sigortalama hizmeti vermekteyiz bu hizmet eşya taşıma sırasında eşyanıza gelecek herhangi bir zararı firmamız tarafından evraklanan bir hizmettir. Ayrıca firmamız çok farklı çalışma hizmetiyle ve kolay taşıma hizmetiyle eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

uluslar-arasi-nakliyat

Uluslar Arası Nakliyatta Paketleme Nasıl Olur ?

Uluslar Arası Nakliyatta Paketleme normal ev taşımada yaptığım paketleme gibi değildir. Uluslar arası nakliyatta paketleme ilk önce tüm eşyalarınız streç ile streçlenir. Ondan sonra yırtılmaz pat pat ile sarılır ve ondan sonra patpatın üstüne patpat kaymasın diye tekrar streçlenir. Ondan sonra bantlayıp arabaya götürülür. Araba kırılacak veya hassas malzemelere özel odun kutularımıza hareket etmeyecek ve eşya zarar göremeyecek şekilde monta edilir. Ondan sonra özel odun kutumu kapatır. Eşyaları düzenli bir şekilde araçlarımıza koyup yola çıkarız.

Uluslar Arası Nakliyata Fiyat Bilgileri  ?

Uluslar arası nakliyatta yükünüz ne kadar olduğu veya ev taşıtacaksanız evinizin kaç artı kaç olduğu kaçıncı katta olduğu ve asansör durumunu göze alınır. Ayrıca hangi ülkeye taşıma yapacağımıza km’sine bakarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir