Turizm şirketleri için eşya taşıma, nakliyat ve depolama

Turizm şirketleri için eşya taşıma, nakliyat ve depolama işi yapıyoruz. İstanbul içinde veya 81 ilimizde turizm işletmeciliği yapan firmaların eşyalarını güvenle taşıyoruz. İnternette güvenilir eşya taşıma firması aradığınızda bir çok firma çıkabilir ancak tecrübemizle güvenilir çalışma prensibimizle eşyalarınızı taşımaya talibiz.

Turizm şirketleri için eşya taşıma.

Bir turizm şirketinin taşınacak eşyalarını metreküp hesabına göre istenilen bölgeye kadar taşırız. Taşıma fiyatlarını da oldukça makul seviyelerden veririz. İşletme sahibiyseniz demirbaş elemanlarını veya turizm ile ilgili çeşitli eşyalarınızı ambalajlayarak ve paketleyerek taşıyabileceğimizi belirtmek istiyoruz.

Turizm şirketleri için nakliyat.

Verdiğimiz hizmet eşya taşımacılığı ile sınırlı değildir. turizm alanındaki tüm taşınabilir  eşyaların veya araçların nakliyat işini yaparız. Evden eve nakliyat firmamız dileyen turizm acentalarına işletme nakliyatı yaparak ticari itibarınıza katkı sağlayan çalışmalar yapar. Turizm taşımacılığı ile ilgili konuda bizimle iletişime geçerek nakliyat işlerinizi uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Turizm şirketleri için eşya depolama.

Eşya depolama hizmetini sadece İstanbulda yapıyoruz. Diğer illerde eşya depolama yapmıyoruz. Eğer İstanbulda bir turizm işletmecisiyseniz yada İstanbulda depolanmak üzere bir turizm konulu eşyanız varsa İstanbuldaki büyük eşya depolarımızla size çözüm üretiriz.