Titiz Depolama Firmaları

Titiz Depolama Firmaları

Titiz Depolama Firmaları bulmak her müşterimizin hakkıdır. Tüm müşteriler evlerinin titiz ve kaliteli taşınmasını hak eder. Her nakliyecide müşteriden aldığı paranın temelini vermeli mutluluğunu müşteriye vermeli firmalar arasında bir çok firma kaliteli iş yapamadığı gibi müşterilerimizin eşyalarına zarar verebiliyor ve iş eşyaları tamir etmeye gelince herkes susup kalır ve müşteriler mağdur kalır. Firmamız 1978 yılından beri profesyonel ekibiyle eşya paketleme, eşya taşıma hizmetinde profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız depolarını her eşya çıkış veya girişinde temizlemektedir. Malum bulunduğumuz dönem covid-19 virüsüyle mücadele etiğimiz için firmamız eşyanın en iyi şekilde paketlenmesine ve depoların titizliğine çok dikkat etmektedir.

Depolama hizmetinde firmamız hiç bir firmanın yapmadığı anahtar teslim hizmetini uygulamaktadır. Anahtar teslim hizmeti nedir diye merak mı ediyorsunuz? firmamız müşterimizin eşyalarını en iyi şekilde paketleme hizmeti yaparak depolarımıza götürülmek üzere  yola çıkar araçlar depolara geldiğinde ekibimiz büyük bir özenle eşyaları depolara titiz ve dikkatli şekilde koymaktadır. Eşyaların istif edilmesi bitince odanın hava almamasına dikkat edilir ve eşyaları kontrol etikten sonra odayı kapatır. Odayı kapattıktan hemen sonra müşterimize odanın yedek anahtarı verilir. Müşterimizin istediği zaman firmamızı arayarak eşyalarına göz atmaya gelebilir.

Eşyalarınızın güvenliği firmamız tarafından nasıl yapılır merak ediyorsanız tıklayabilirsiniz.

Güvenilir Eşya Depolama Firmaları

Firmamız titiz taşıma yaptığı gibi müşterimizin eşyalarının herhangi bir zarar gelmesin diye sigortalama hizmetini uygulamaktadır. Siz bize evinizi emanet etmeden önce firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde sigortalar ve firmamız sayesinde eşyalarınıza gelecek herhangi bir zararı firmamız tarafınca karşılar. Firmamız eşyalarınızı taşırken bize dostunuz gibi güvenebilirsiniz firmamız eşya taşıma hizmetinde Türkiye genelinde bir çok belge kazanmıştır. Bu belgeler sadece en iyi nakliye firmalarına verilir. Genellikle sektörümüzdeki insanlar belgesiz çalışmaktadır. Bu yasa dışı değildir ama kurumsal ve güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamak için her firmanın devlete ait verilmiş belgelere sahip olması gerekmektedir.

Firmamız sponsorlu bir çok müşterisi var Migros, A101, Arçelik gibi bir çok firma firmamız tarafınca sponsorludur. Depolama hizmetinde tesislerimiz en iyi şekilde 7/24 kamera sistemiyle izlenmektedir. Ayrıca depo tesislerimizde güvenlik personellerimiz bulunur. Güvenlik Personellerimiz tesislerimiz içinde eşyaların güvenliğine ve tesisimiz titizliğine göz atmaktadır. Dilerseniz firmamızı hakkında bilgi almak istiyorsanız İnstagram sayfamızda bizi takip edebilir ve çalışmalarımızı İnstegramdan takip edebilirsiniz.

Eşya Depolama Avantajları Nelerdir?

Eşya depolama hizmeti günümüzde bir çok yerde ihtiyaç haline gelmiştir. Depolama için en önemli seçenek firmanın güvenilir ve titiz çalışma hizmeti uygulamasıdır. Evinizde veya işyerinizde eşyaları koymak için yer bulamadığınız eşyalarınızı firmamızı arayarak depolarımıza uygun fiyat tecrübesiyle eşyalarınızı sevk edebilirsiniz.

Evinizde veya İşyerinizdeki eşyalarınızı çöpe atmak istemediğinizi biliyoruz bu yüzden firmamız tarafınca depolama hizmeti ortaya çıkarmıştır. Ayrıca eşyalarınızı depolama istemesiniz satmak isterseniz firmamızı arayarak satma işlemlerini de firmamız tarafınca uygulamaktadır.  Ayrıca Türkiye genelinde evden eve nakliyat , ofis taşıma gibi bir çok hizmet veren firmamız anahtar teslim alarak taşıma ve depolama hizmeti uygulamaktadır.

Titiz Depolama ile ilgili Öne Çıkan Diğer Yazılarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir