Teşvikiye villa taşıma – %25 indirimli fiyatlar burada

Villa taşımacılığı konusunda uzman olan ekibimiz eşyalarınızı taşırken sigortalama yaparak lüks bir çalışma yapar. Teşvikiyeden başvuran eden ve İstanbul’dan diğer illere villa taşıtmak isteyen tüm müşterilerimize yaz aylarında %25, kış aylarında %15 indirim veriyoruz. Villanızı taşıtacaksanız önem verdiğiniz eşyaların tamamını ambalajlatarak ve tam korumasını sağlatarak taşıtmalı ve bu konuya da titizlik göstermelisiniz. Firmamız Teşvikiye başta olmak üzere tüm mahalle ve bölge içindeki dairelerden eşyaları alıyor ve dilediğiniz şehirdeki villanıza götürüyoruz.

Teşvikiye villa taşıma firmaları

Şişli merkezli olan ancak Teşvikiye’de şubesi bulunan önemli bir nakliyat firmasıyız. Şirketimiz 12 yıldır bu mahallede villa taşımacılığı yapmaktadır. Bizim şirketimizin dışında bu mahallede villa taşıyan 2 tane daha firma mevcuttur. Bu firmalar da aynı şekilde mahallede villa taşıma birimi açarak size daha yakından hizmet vermektedir. Teşvikiyedeki en iyi villa taşıma firması bizim firmamızdır ve taşınmanın tüm aşamasında sigorta kapsamını çalıştırarak eşya güvenliğini tam manasıyla sağlarız.

Teşvikiye villa taşıma fiyatları

İlçe bazında taşıtacağınız villalarda indirim yapılmadan önce 2000-4000TL arasında fiyatlar vermekteyiz. İlden-ile villanız taşınacaksa fiyatlarımıza 1000-2000TL ek ücret ilave edilebilmektedir. Fiyatlarımız tamamen mesafe-eşya-hacmi gerekçeleri baz alınarak değerlendirilmektedir. Her müşterimizin taşınma planı farklı olduğundan fiyatlarımızı telefonla doğrudan size verebilmekteyiz.

Referans çalışmalarımızdan bazı örnekler

Teşvikiyeden İzmire 3+1 villa taşıdık (Ayten hanım) :

İstanbul’un Nişantaşı bölgesinde oturan müşterimiz bize Teşvikiye villa taşıma sayfamızdan ulaşarak Şile’deki villasının İzmire taşınacağını ve bu konuda fiyat ve çalışma bilgilerini talep etti. Müşterimizle 3200 TL’ye anlaşarak 3+1 villasını İzmire taşıdık. İzmir’de Aliağa ilçesine taşıdığımız villa için toplam iki iş günü çalışma yaptık.

Muğla Teşvikiye arasında dubleks villa taşıdık (Kadir bey) :

Müşterimizin Muğla’nın Gündoğan beldesindeki villasındaki 40 metreküp eşyalarını yerinden teslim alarak İstanbul’un Poyrazköy bölgesine, yeni villasına taşıdık. Bu çalışma için Kadir bey ile 4200 TL’ye anlaşarak lüks bir taşıma gerçekleştirdik. Eşyalarının tamamı paketlenerek, sigortalanarak götürüldü.

Şişli Teşvikiye arasında lüks villa taşıma yaptık (İlknur hanım) :

Firmamızın bu hizmetleri arasında ilçe içinde de çok sayıda çalışmaları mevcuttur. Bunlardan bir tanesini de İlknur hanım için tamamladık. Şişli’nin Harbiye mahallesindeki özel villasının eşyalarını ve bahçesindeki havuz ve bahçe mobilyalarının tamamını Mecidiyeköy’deki dairesine taşıdık. İlçe içinde yapıldığı için daha uygun fiyat verebildiğimi bu çalışmanın fiyatı 2500TL’ye yapılmıştır.

Siz de taşınmak için karar verdiğinizde firmamız ile irtibata geçerseniz kaliteli ve titiz çalışmalarımız ile ihtiyacınızı büyük bir memnuniyetle karşılayabileceğimizi bilmenizi isteriz. Villa taşıma dışında farklı ihtiyaçlarınız için Teşvikiye evden eve nakliyat veya Şişli evden eve nakliyat birimimizin sayfasına da göz atabilirsiniz.