Teşvikiye piyano taşıma hizmetleri | %15 indirimli fiyatlar burada

Teşvikiye piyano taşıma hizmetlerini uzun süredir yapan kaliteli firmamız size %15 indirimli fiyatlar vererek çalışmalarını en uygun şartlarda vermektedir. Evinizde veya iş yerinizde taşıtmak istediğiniz ağır bir piyanonuz varsa, firmamız bunu kolaylıkla halledecektir. 50 Kilodan daha ağır ve 1 tondan daha hafif piyanolar için orta boyutlu küçük kamyonumuzla özel taşıma yapabiliyoruz. Piyanonun türü ne olursa olsun, taşınacak daire kaçıncı katta olursa olsun kolaylıkla alarak yeni yerine götürüyoruz.

Teşvikiye piyano taşıma hizmetleri

Şişli içersinde her mahalleye bir piyano taşıma birimi oluşturduk. Bu sayede mahallelerden size daha kolay ulaşabilmeyi hedefledik. B kapsamda Teşvikiyede kurulan piyano taşıma ekibimizde 1 adet kamyon, 1 adet vinç, 1 adet asansör ve çok çeşitli taşıma aparatları ile piyanoyu sarsmadan ve kesinlikle zarar görmeden bina içinden, balkondan veya pencereden talebe göre indirebiliyoruz. Ekipmanlarımız sadece indirme ile sınırlı değildir. Ayrıca taşıma esnasında çizilmeye karşı koruma sağlaması açısından havalı naylonlarla piyanonun sarılmasını da yaparak kamyon kasasına öyle taşımaktayız.

Piyanonuz için %15 indirimli fiyatlar burada.

Yaz aylarında piyano taşıttığınız zaman vereceğimiz fiyatlarda %15 indirim uygulamaktayız. İstanbul içine yaptığımız tüm çalışmalarda bu indirimi veriyoruz. İstanbul dışındaki hizmetlerimizde ise yaz aylarında bazı illere %10 bazı illere %15 indirim verebiliyoruz.

Teşvikiye piyano taşıma fiyatları ortalama 400-1500TL civarında belirlenmektedir. Bu fiyatlar il içi ve şehir dışı şeklinde değişiklik göstermektedir. Sİze verebileceğimiz fiyatı öğrenmek için bizi arayarak taşıtmak istediğiniz piyanonun mesafe ve kat yükseliği bilgilerini bize vererek size özel fiyatımızı belirlememizi sağlayabilirsiniz.

Piyano taşımacılığı konusunda Teşvikiye’deki referanslarımız.

Bozkurt mahallesinden Mecidiyeköy’deki Akustik müzik aletleri iş merkezine lüks piyano taşıma hizmeti verdik. İlçe içindeki bu çalışma için 750 TL ücret aldık.

Compel müzik aletleri satış merkezinden Teşvikiye’ye çok sayıda piyano taşıdık.

Compel müzik merkezindeki 6 adet büyük (150 kiloluk) piyanoyu Teşvikiye’deki büyük konferans merkezine taşıdık. Konferans merkezine taşınan bu piyanolar için 2 adet kamyon ile tek sefer taşıma gerçekleştirdik. Hizmetler neticesinde toplam 3500TL ücret aldık.

Bu şekilde siz de piyanonuzu taşıtmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha farklı ihtiyaçlarınız olursa İstanbul evden eve nakliyat ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Mahalle içinde evden eve nakliyat yaptıracaksanız Teşvikiye nakliyat sayfamıza da göz atabilirsiniz.