Teşvikiye mahallesinde %20 indirimli ofis taşıma

Teşvikiye mahallesinde %20 indirimli ofis taşıma fırsatlarından siz de yararlanın. Teşvikiye’de bulunan ofisinizin Şişli içinde başka bir ofise taşınmasını sağlayalım, evraklarınızı güvenle taşıyalım. Teşvikiye mahallesindeki büromuzla iletişime geçtiğiniz anda ofisinizdeki eşyalar hakkında bilgi vererek taşınacak tüm eşyaların ne kadara taşınacağını birlikte karar verebiliriz. Ofisinizdeki evrakları kapalı çelik kolilerde paketleyerek nakliyat aracımıza yükleriz. Bu sayede ofis evraklarınız dağılmaz ve kaybolmaz. Her evrak türünü ayrı ayrı kolilere koyarız ve üzerine hangi tür evrakın konulduğu hakkında bilgi verecek yazılar yazarız. Bu sayede taşınma esnasında hangi kolinin altta hangi kolinin üstte olacağını daha iyi belirleriz. Teşvikiye ofis taşıma ekiplerimiz içinde ofis taşımaya uygun araçlar, ofis taşıma hizmetinde deneyimli elemanlarla birlikte çalışırız. Ofis içindeki büro mobilyalarını da havalı naylonlara sararak çizilmesini veya kırılmasını tamamen önleriz. Aşağıda, ofis taşıma ile ilgili resimde taşıma yöntemini görebilirsiniz.

teşvikiye ofis taşıma

teşvikiye ofis taşıma

Teşvikiye ofis taşıma hizmetleri.

Ofis taşıma sistemimiz iki yönlü çalışır. Birincisi evrak taşıma aşaması, ikincisi ise mobilya ve büro malzemelerinin sökülmesidir. Ofis içindeki sabit masa ve dolapların montajının yapılması uzman marangoz ekip arkadaşlarımızla yapılır. Mobilyaların sökülmesi ve yeni ofis içine yeniden montajının yapılması işlerini deneyimli marangozlarla yaparak bu alanda doğabilecek sorunları sıfır noktasına getiririz. Evraklar için ayrı bir çalışma arkadaşlarımız görevlendirilir. Ofis dolaplarındaki tüm evrakları kolileme işini evrak taşıma ekibimizdeki tecrübeli ve 30-40 yaş arasındaki elemanlarımızla yaparız. Teşvikiyede ofis taşıma firmaları arasında bu konulara en dikkat eden firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teşvikiye’de ofisten ofise taşıma fiyatları ne kadardır ?

Teşvikiye ofisten ofise taşıma fiyatları bir çok firmaya göre oldukça uygun verilmektedir. Şişli merkezdeki ofis taşıma firmaları bu fiyatları kesinlikle yakalayamamaktadır. Teşvikiye içinde ofis taşımak isteyen müşterilerimize %25 indirim yaparak fiyat veriyoruz. Şişli içinde bir başka mahalleye taşınacak ofisler için bu oran %20 olmaktadır. Ayrıca İstanbul içinde de ofis taşımacılığı yaptırabilirsiniz. Bunun için ise %18 indirim uygulamaktayız. Teşvikiye ofis taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın telefonlarını arayabilirsiniz.

Teşvikiye’nin en iyi ofis taşıma firmaları hangisidir ?

Şişli ilçesinde merkezi olan ancak Teşvikiye mahallesine hizmet veren firmalar toplamda 12 tanedir. Ofis taşımacılığı alanında sadece Teşvikiye’de şubeliği bulunan firma ise 2 tanedir. Bizim firmamız da Teşvikiyede ofis taşıma bürosu açan iki firmadan biridir. En iyi ofis taşıma firması olan firmamızın kalitesini ve tecrübesini çalıştığımız müşterilerimizden de teyit alabilirsiniz. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu Teşvikiye içindeki önemli iş merkezleri, avukatlık ofisleri, telekom ofisleri, ve muhasebeci gibi ofiste çalışan işletmelerden oluşmaktadır. Ofis taşıma prensibimiz müşteri memnuniyeti + Garantili ofis taşıma şeklinde tanımlanabilir. Tüm ofis eşyalarının taşınması kesinlikle sigortalı yapılır.

Teşvikiye ofis taşıma birimimiz.

Teşvikiyede temsilciliği bulunan ofis taşıma birimimizin 120 metrekarelik ofisinden yönetilmektedir. Firmamızın telefonlarını aradığınızda konumunuz Teşvikiyede ise doğrudan Teşvikiye ofisimize yönlendirilirsiniz. Bu sayede tek tek şube aramanıza gerek kalmayacak ve size en yakın ofis taşıma birimi ile doğrudan iletişime geçeceksiniz. Firmamızın yetkililerinden diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgiler de alabilirsiniz. Eğer bir ev taşıma ihtiyacınız olursa Teşvikiye evden eve nakliyat sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Teşvikiye’de ofis eşyalarının depolanması.

Ofis taşıtırken depolama ihtiyacı doğarsa eşyalarınızın Teşvikiyedeki eşya depolama birimimize gönderilerek depomuzda saklanmasını sağlarız. Ofis eşyalarının depolanması için özel sistemler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Teşvikiye eşya depolama sayfamıza göz atabilirsiniz.