Teşvikiye mahallesinde %25 indirimli eşya depolama

Teşvikiye mahallesinde %25 indirimli fiyatlarlar eşya depolama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Şişli merkezdeki depomuzda saklanmak üzere eşyalarınızı teslim ettiğinizde ödeyeceğiniz ücretten %25 oranında indirim yapıyoruz. Teşvikiye eşya depolama firmaları arasında en iyi fiyatları veren firmamız, Yaz aylarında bu kampanyalı indirim oranını daha da büyütüyor ve %10 ilave indirim daha ekliyoruz. Şişli’de çok önemli çalışmalara imza atan nakliye firmamızın kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlara eşyalarınızı depolatabilirsiniz.

teşvikiye eşya deposu

teşvikiye eşya deposu

Teşvikiye eşya depolama hizmetleri.

Eşyalarınızın depolanabilmesi için bizi aradığınız zaman evinize bir expertiz uzmanı göndererek çalışmaya başlıyoruz. Expertiz uzmanı depoya kaldırılacak eşyalarının ile ilgili tüm bilgileri alarak size fiyat ve çalışma sistemimiz hakkında detaylı bilgiler verecektir. Eşyalarınızın depomuza kaldırıldıktan sonra sigorta kapsamında olduğu için tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Eşyaların depolanması esnasında iki tür yöntem uygulamaktayız. Teşvikiye mahallesindeki müşterilerimiz için depomuzda ayırdığımız 400 metrekarelik alanda sandıkların içine eşyalarınızı koyarak depolayabiliyoruz. Ayrıca 500 metrekarelik bir diğer depolama odalarımızda da sadece Teşvikiye müşterilerimize özel eşya depolama odaları verebiliyoruz. Odalar kişiye özel olarak kiralanmaktadır. Sandıklar ise Antrepo depomuzda korunaklı bir alanda tutulmaktadır. Detaylı bilgiler için bize danışabilirsiniz.

Teşvikye’de eşya depolama fiyatları.

Sadece Teşvikiye değil, Şişli ve tüm İstanbul içinde de fiyatlarımız oldukça caziptir. 10 metreküp eşya depolanması için mahalle içindeki müşterilerimizden mesafeye göre 200-300 TL arası aylık ödeme almaktayız. Bu fiyat depolanacak eşyaların hassasiyet durumuna göre değişebilmektedir. Şişli içindeki diğer müşterilerimizde ise 300-500 TL arası fiyatlar değişebilmektedir. İstanbul içinde diğer bölgelerden gelecek eşyalar için de expertiz çalışmasında daha net bir fiyat verebilmekteyiz.

Teşvikiye depolama birimimiz.

Depomuz 3 katlıdır ve toplam 3400 metrekarelik bir alana sahiptir. Büyük bir depolama alanı olduğu için zaman zaman diğer ilçelerdeki eşyaların depolanması için de kullanabiliyoruz. Depomuzda her türlü hasar ve zarara karşı koruma sağlayan sistemlerimiz mevcuttur. Yangın, Sel, Su, Nem, Toz, Güneş ışınları gibi eşyalara zarar verebilecek bir çok alanda kurduğumuz otomatik müdahale sistemlerimiz sayesinde korunaklı ve garantili bir depoya sahip olduğumuzu söylemeliyiz.

Eşya depolama hizmeti veren Teşvikiye firmaları:

Eşya depolama hizmetlerini mahallede sadece 2 adet firma sağlamaktadır. Bizim firmamız mahalledeki en büyük depolama hacmine sahip nakliye şirketidir. Müşterilerimiz uzun yıllardır depolama ihtiyaçlarını bize yaptırmaktadırlar. Bunun dışında bir diğer firma da Teşvikiye Depolama şirketidir. Bu firma da bu mahallede iyi hizmetler vermektedir. Ancak Teşvikiyedeki müşterilere hitap eden Şişli merkezli 34 firma daha bu mahalledeki müşterileri için hizmete hazırdır. Bu firmaları nakliyat firmaları sayfamızdan da bulabilirsiniz.

Not : Eşya depolama ihtiyaçlarınızın yanı sıra Teşvikiye’de evden eve nakliyat hizmeti yaptırmak isterseniz “Teşvikiye evden eve nakliyat” sayfamızdan da bilgi alabilirsiniz.

teşvikiye eşya depolama

teşvikiye eşya depolama