Teşvikiye mahallesinde %25 indirimli çelik para kasası taşıma

Teşvikiye mahallesinde %25 indirimli çelik para kasası taşıma ihtiyaçlarınızı garantili yapıyoruz. Şişli ve İstanbul içindeki en iyi para kasası taşıma firması olduğumuzu bilmenizi isteriz. Para kasası taşımacılığında en önemli firmalardan biri olan firmamızın taşıma ekipmanları sayesinde en yüksek binalardan dahi kolayca kasanızı alarak sarsmadan taşınması gereken yere götürüyoruz. Teşvikiye para kasası taşıma araçlarımızın içine kasanızı taşırken tekerlekli çelik kasa taşıma aletinden faydalanıyoruz. Böylece taşıma esnasında yere düşme ihtimalini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Çelik paka kasası, ağırlığı ne kadar olursa olsun taşınacak ofis kaçıncı katta olursa olsun kolayca indirilir ve kolayca çıkartılır. Teşvikiye para kasası taşıma uzmanlarımız kasanın ağırlığına göre çalışma arkadaşı sayısını artırır.

Teşvikiye çelik para kasası taşıma fiyatları

Teşvikiye’de çelik para kasası taşıma fiyatları 2018’de %25 indirimli oranlarda verilmektedir. Kasa taşıma fiyatları 500 TL den başlayarak 2500 TL ye kadar değişik farklı fiyatlar verilmektedir. Sizin taşınacak kasanızın durumuna göre fiyatlarımız değişmektedir. Net bir fiyat alabilmek için taşınacak para kasası hakkında bize bilgi vermelisiniz.

Para kasası nasıl taşınır ?

Para kasası taşımak için bir çok yöntem kullanırız. Bunlardan en bilineni vinç ile indirmektir. 250 kilonun üzerindeki para kasasını yüksek binalardan asansörlü nakliyat kamyonumuzla yada bir vinç kullanarak indiririz. her ikisi de yüksek binalardan kasayı kolayca indirmeyi sağlar. Aynı zamanda yüksek binalara para kasası taşımayı da kolaylaştırır. Diğer bir taşıma yöntemi ise para kasasını tekerlekli kasa taşıma ekipmanı ile merdiven sayasından veya asansörden indirmektir. Bu yöntem daha az tercih edilmektedir.

Hangi tür kasaları taşıyoruz ?

Bir çok kasa türünü taşımaktayız. En çok rağbet hizmet alanımız para kasası taşımacılığı ve çelik kasa taşıma işleridir. Diğer türlere de bakalım :

Para kasası
Çelik kasa
Banka kasası
Bankamatik
Ofis kasası
Ev tipi çelik kasa
Evrak kasası
Teşvikiye için yaptığımız para kasası taşıma referanslarımız

Bir çok işletme para kasalarını bizim firmamıza taşıtmıştır. Bunlardan bazıları daha sonra yeniden taşıtmıştır. Ayrıca bir çok firmaya para kasası depolama hizmeti de veriyoruz.

City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi
Türkiye İş Bankası Teşvikiye şubesi
Modus Hotel Teşvikiye
Yapı Kredi emekli sandığı
Yapı Stüdyo Mimarlık İnşaat Teşvikiye