Teşvikiye mahallesinde %20 indirimli asansörlü nakliyat

Teşvikiye mahallesinde %20 indirimli asansörlü nakliyat fiyatları buradadır. Şişlinin en büyük mahallelerinden biri olan Teşvikiyede asansörlü nakliyat çalışmalarını uygun fiyatlara yapıyoruz. Teşvikiye evden eve nakliyat ekibimize bağlı olan asansörlü nakliyat araçlarımızı eşyaların taşınacağı bina önüne getiriyoruz. Bina önündeki sokaktan 22 katlı yükseklikteki binalara kadar asansör aracı üzerinden 3 ton’a kadar olan eşyaları çıkartabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat kamyonlarımız oldukça modern ve güçlüdür. Kamyonun kasasındaki asansör yere indirilir ve kamyondan destek alarak üst katlara kadar yükseltilir. Bu sayede ağır yükleri de binaların üst katlarına kadar çıkartırız.

teşvikiye asansörlü nakliyat

teşvikiye asansörlü nakliyat

Teşvikiye asansörlü nakliyat birimimiz.

Şişli ilçesinin Teşvikiye mahallesinde kurduğumuz nakliyat birimi ile Teşvikiye’deki müşterilerimize taşımacılık sektörünün en önemli hizmetlerini aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda çalışma ekibimizi büyüterek Teşvikiye asansörlü nakliyat birimini 2005 yılında hayata geçirdik. Bu süreden sonra mahalle içindeki ihtiyaçları daha yakından ve yerinde görerek hızlı bir nakliyat süreci yapmaya başladık. Siz de Teşvikiye mahallesinde ikamet eden bir müşterimiz iseniz, ister işletme sahibi olun, isterse ev sahibi olun her iki alanda da asansörlü nakliyat hizmetinden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Teşvikiye’deki şubemizin telefonlarını web sitemizin üst kısmında alarak bizi arayabilir ve asansör çağırabilirsiniz.

Teşvikiye dışında asansörlü nakliyat hizmeti alabilmek için ne yapmalısınız ?

Eğer bir şekilde arama motorlarından bu sayfaya gelmiş ama Teşvikiye’de oturmuyorsanız endişelenmeyin. Size en yakın nakliyat ekibimize yönlendirilir ve ihtiyacınızın karşılanmasını sağlarız. Buna istinaden Şişli evden eve nakliyat birimimiz veya İstanbul evden eve nakliyat ofisimizin web sayfalarına bakarak ihtiyaçlarınıza göre bir taşıma bilgisi alabilirsiniz.