Teşvikiye Evden Eve Nakliyat

Teşvikiye semtinde evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan mega nakliyat profesyonel ve güvenilir ekibi ve evden eve nakliyat sektöründe en son teknolojiyi kulanan nakliyatımız evden eve nakliye ve ev taşıma hizmetine uygun araçlar ile evden eve nakliyat ambalaj malzemelerimizle kaliteli ve en düşük fiat teklifi konusu çözümümüzdür. Taşımacılık sektöründe kendimize duyduğumuz güven ve siz müşterilerimiz hayal kurduğu bir taşıma yaşamak için 1998 yılından beri 12 kamyonetle elimizden geleni yapmaktayız.

Ambalajlama Düzenimiz

Öncelikle koltuk, buzdolabı, çamışır makinesi, dolap vb. hassas eşyalar öncelikle siyah strej ile strejlenir. Ondan sonra kırmızı 5 milimetre patpatlar ile sarılarak bantlanır ve arabaya indirilirken binada yük asansörü yoksa bizim asansörlü evden eve nakliyat  aracımızla bu şekilde taşımayı yaparız  taşıma  asansörü varsa taşıma asansörüne titiz bir şekilde koyarak aşağıya indiririz ve arabanın kasasında buzdolabı için yapılmış bir yerimiz vardır herhangi bir hasar görmesin diye arabanın arkasına güzelce yerleştiririz ve nasıl yerinden almışsak yeni yerine titiz bir şekilde tekrar koyuyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Biz asansörlü taşımaya 2001 yılında başlamış olmaktayız 10 katlıdan fazla bir bana varsa ve bunda yük asansörü yoksa bizim asansörlü araçlarımız vardır. Taşımayı balkon varsa balkondan yada pencerelerden yapmakta olmaktayız öbür tarafta ise aynı şekilde 10 kattan fazla bir bina varsa ve asansör yoksa aynı tekniği uygularız eğer yük asansörü varsa yük asansörüyle işimize devam etmekteyiz.