Sultangazi evden eve nakliyat

Anadolu yakasının yeni ilçelerinden Sultangazide ev taşımacılığı hizmeti veriyoruz. İşimiz eşyalarınızı korunaklı bir şekilde yeni evinize taşımaktır. İlçe içinden nereye isterseniz evinizi taşımaya hazırız. Nakliyat firmamızla iletişime geçin taşıma hizmetinizi güvenle yapalım. Firmamızın telefonlarını arayarak ekibimizin kaliteli hizmetlerinden yararlanın. İhtiyacınız olan taşıma kuruluşu size neleri vaat edebilir ? Bizim firmamız Sultangazinin en köklü ve en çok nakliye hizmeti sunna şirketlerden biridir. Bu kapsamda evinizin eşyalarını paketleme yaparak, ve her birini sigortalayarak taşıyoruz. Ev taşıma denildiğinde burada ilk akıla gelen firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları.

Fiyatlarımız oldukça makul seviyelerdedir. İlçedeki bütün nakliyecilerden daha aşağıda taşıma yapıyoruz. Ancak bu sebep bizim taşıma kalitemizi asla bozmayacaktır. Tüm müşterilerimize taşıma fiyatı verirken sigortalı ve titiz bir çalışmayı yaparak veriyoruz. Üstelik yaz aylarında %25 oranında indirim de yapıyoruz. Sultangazideki şubemizin telefonlarınız aradığınızda size en yakın expertiz uzmanımızı göndererek hem fiyat ve hem de çalışmalar hakkında bilgiler veriyoruz. Bu şekilde taşınmanızda sistemli bir çalışma yapabiliyoruz.

Sultangazide eşya depolama yaptırmak istermisiniz ?

Eşyalarınız fazlaysa veya taşınma sonrasında bir müddet saklanması gerekiyorsa büyük depolarımız sayesinde bu ihtiyacınızı kolayca yapıyoruz. Sultangazi ilçesindeki 1450 metrekarelik eşya depomuz sayesinde tüm ev eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolayabiliyoruz. Üstelik depomuz Avrupa standartları kalitesinde ve alt kısmı antrepo ve üst katta ise depolama odaları mevcuttur.

eşya depomuz

eşya depomuz

Atatürk Bulvarında evden eve nakliyat çalışması (10.02.2017).

Atatürk bulvarında yaptığımız evden eve nakliyat çalışmalarından bir tanesini de 2278. sokağa yaptık. Müşterimizin bu sokaktaki 3 katlı binadaki dairesinin 25 metreküp eşyalarını Sultanbeyli’deki yeni oturacağı dairesine taşıdık. Atatürk bulvarında daha önce 2016 yılında çok kez evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz olmuştu. Yelda hanımın evini de aynı şekilde yeni yerine taşıdık. Bu hizmet için Yelda hanımdan 1400 TL nakliyat ücreti aldık.

Ahmet tepeli parkına bank taşımacılığı işi yaptık (17.02.2017).

Ekibimiz, Ahmet tepeli parkındaki eski bankları geri dönüşüme taşıyarak, sonrasında yeni bankları Sultangazi belediyesi aracılığı ile parka taşıdık. Parktaki bankaların değişimi için bir expertiz gönderdik. 24 adet eski beton ayaklı bankların taşınabilmesi için büyük taşıma kamyonlarımızı görevlendirdik. Park taşımacılığı alanında bir çok belediyeye hizmetlerimiz olmuştur. Bu alanda taşıma işi yaptırmak isterseniz bank taşıma kamyonlarımızla hizmete hazırız.

Sultankent sitesinde evden eve nakliye (09.03.2017).

Sultankent sitesinde 6 adet dairenin tüm eşyalarını taşıdık. Daireye yeni taşınan kiracıların 145 metreküp eşyasını ayrı ayrı kamyonlarda 3 günde tamamladık. Bu tip çalışmalarımızda marangoz, tesisatçı, tamirci ekibimizle çalışırız. Bazı durumlarda eşyaların montajı için yetkin usta elemanların ihtiyacı doğmaktadır. Bu sebeple bu ekibi büyük kadro ile tutarak istenilen hizmeti sorunsuz tamamlarız. Sultangazi evden eve nakliye ekibimize Sultankent sitesine nakliyat çalışması yaptırmak isteyen müşterilerimize %20 indirmli fiyatlar veriyoruz. Konu ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

Sultangazi eşya taşıma (2321. 2245. 2145 sokakta 3 farklı müşterimize eşya taşıdık 24.04.2017).

Sultangazi ilçesinin sokaklarındaki gecekondu ve müstakil evlerde oturan müşterilerimize sadece eşya taşıma işi yaparak bu bölgede de farklı nakliyat hizmetlerimizi yapıyoruz. Sokak aralarına girecek büyüklükteki kamyonlarımızla taşıma işini kolayca yapıyoruz. Müşterilerimizin eşya taşıma ücretleri 1000-1300 TL aralığında oldu. Bu fiyatlara evden eve taşımacılık işi yaptırmak için bizi arayın.