suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat

Suadiye içinde ve Kadıköy’de ev ve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, işyeri eşyalarının nakliyesi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Evinizi taşıtmak için firmamızın hizmet telefonlarını arayabilirsiniz. Suadiye için verdiğimiz yaz kampanyaları çerçevesinde taşıma indirimlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçerek özel eşya taşıma indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Kampanyalarımız Nisan-Eylül ayları içinde geçerlidir. Ayrıca şehir dışına bir nakliye çalışması için şehirler arası taşımacılık hizmeti veren büyük kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz. Bunun dışında İstanbul’un her bölgesine ev eşyalarınızı uygun fiyatlara taşımaktayız.

Suadiye iş ve ofis taşımacılığı

Apartmanlar için asansörlü nakliyat çalışmalarımız var. Yüksek binalara eşyaların taşınabilmesi için bir nakliye asansörü gerekli olduğu için çalışmalarımızın büyük bir çoğunluğunda bunu kullanırız. Suadiye mahallesinde işyeri ve ofis sayısı oldukça fazladır. Ofis eşyası ve işyerine ait malların taşınması özen ister. Ofis mobilyaları, kasalar, raf ve dolaplar büyük bir titizlikle taşınmalıdır. Bazı iş yerlerinde kırılır cam malzemeleri olduğu için buna uygun taşıma teçhizatlarını kullanmak gereklidir. Ayrıca ofis dolaplarında bulunan kıymetli evrakların nakliyesi için özel kutulama yapılması gerekir. Tüm bu taşıma işlemleri için sigorta yapılması da zorunluluktur. Sigorta şirketi için dilediğiniz taktirde kendi belirlediğiniz bir firmayı seçebilirsiniz.

Suadiye nakliyat hizmetleri

Kadıköy’deki nakliyatçılık işlerimizin bir bölümünü de Suadiye’ye yapıyoruz. Ev taşımacılığı anlamında Suadiyenin taşınma oranı daha az değişim gösterir, Yerlerşik yaşamdan dolayı ev taşımacılığından daha ziyade eşya nakliyeciliği çalışmalarımız olabilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz bu alanda eşyaların taşınması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu bölgenin en çok hizmet aldığı iş alanı iş yerlerindeki eşyaların ve işyeri taşımacılığının yapılmasıdır. Buradaki işyerlerinin yer değişmesi yada el değiştirmesi sonucunda taşınma işlerini bu alanda daha çok yapıyoruz.

Suadiye depolama alanları

Eşya depolama hizmeti almak isteyen siz değerli Saudiyeliler için güvenli ve korumalı binamız ile hizmetinizdeyiz. Eşya depolanmasında sigortalı koruma imkanı da veriyoruz. Eşylarınızın depolanma süresi içinde expertiz raporu tutularak kaydedilmesi, kamyonlarımıza yüklenmesi ve taşınması, sonrasında depoya sevkedilmesi ve teslimat sonunun tamamlanması esnasına kadar sigortalı şekilde güvenlik altına alıyoruz. İstanbul eşya depolama firmaları arasında en kaliteli hizmeti biz veriyoruz. 3 katlı depomuzun içinde eşyaların düzenli konulabilmesi için raflar, kapalı alanlar ve özel alanlarımız da mevcuttur. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşarak sizin için verebileceğimiz en iyi depolama fiyatı bilgisini alabilirsiniz.

Suadiye evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları Suadiye içinde 1000-2000 TL arasında yapılıyor ancak bu fiyatlar taşıma işlerinin özelliğine göre değişmektedir. istanbul’daki diğer bölgelere evden eve taşıma fiyatı 2000-4000 TL civarında olabilmektedir. Ayrıca şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatları hakkında bilgi almak için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Suadiye nakliye firmaları

Suadiye bölgesinde nakliyeciik hizmeti veren firmalar şunlardır :

 • EVDEN EVE NAKLİYAT
 • Özyıldırım evden eve
 • Trakyalılar nakliyat
 • Deugro uluslararası taşımacılık
 • Mng kargo
 • Ünlü taşımacılık
 • Evimtaş evden eve eşya taşıma
 • Akyüzler nakliye
 • OK Trans ulaşım ve lojistik
 • Transatlantik nakliye
 • Saray nakliye
 • Özselçuk evden eve nakliye
 • Osmanoğlu parça eşya nakliyesi
 • Soyer eşya taşımacılığı
 • Devsoy nakliye
 • Bediroğlu evden eve nakliyat
 • Dinçer evden eve taşımacılık
 • Gültaş ofis taşımacılığı
 • Torunlar yük ve eşya taşımacılığı

Suadiye neresidir ?

Suadiye 1562500 metrekarelik ve sınır uzunluğu 5000 metre olan bir alanda yerleşmiştir. İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Anadolu yakasının en popüler mahallelerindendir. Bağdat caddesi, Emin Ali paşa caddesi, Çetin Emeç bulvarı, Şemsettin Günaltay caddesi içinde sınırlarında paralel uzanan, Ayşe Çavuş caddesi de dikine uzanan önemli caddeleridir. Mahallenin ortasından Devlet demir yollarına ait tren yolu geçer. Önemli sokaklarından bazıları şunlardır ; “Plaj yolu sokak, hatboyu sokağı, cami sokak, Çolak İsmail sokağı, Kaptan Arif sokağı, Aydın sokak, Fatma Kadın sokağı.” Mahallenin alt bölgesi Marmara denizine kıyıdır ve kıyısında Dalyan parkı ile yüzülecek Suadiye plajı vardır. Önemli yerleri arasında Mustafa Mihriban Boysan İlk öğretim okulu, Kazım Karabekir Kültür merkezi, Şaşkın Bakkal’da Marks & Spencer, Boyner, sahil kısımında Suadiye oteli ve Bağdat caddesi üzerinde bir çok ünlü markanın mağazaları vardır.

Suadiye deki nakliye çalışmalarımız :

Suadiye Şaşkınbakkalda giysi nakliyesi (17.03.2017)

Suadiye bağdat caddesi üzerinde şaşkınbakkal mevkiinde bulunan giyisi mağazasına yarım kamyon yeni sezon giysi ve kıyafet mallarının nakliyesini gerçekleştirdik. Kadıköyden aldığımız giysileri Şaşkınbakkalda çalışan bir mağazaya 2 saat içinde teslim ederek giysi nakliyatları için temin ettiğimiz özel taşıma kamyonumuzla bu çalışmamızı tamamladık. Siz de giysi malları için işyerinize taşıtmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Giysilerinizi özel ambalajlama paketlerimizle kırıştırmadan özenle taşımaktayız.

İzmir – Suadiye evden eve nakliyat (07.04.2017)

İzmir Menemen’deki evinin eşyalarını Suadiye deki yeni evine taşıtan müşterimizin nakliyat çalışmasını biz yaptık. Menemen’de yaşayan müşterimiz evini yazlık olarak kullanmaya devam etmek istediğini ve İstanbul’a taşınmak istediğini söylediğinde kendisine en iyi nakliyat hizmetini verebileceğimizi belirttik. Müşterimizin büyük kamyon dolusu eşyalarını Suadiye ye taşıdık. İlk gün İzmirdeki nakliyat ekibimiz sabah saatlerinde expertiz çalışması ve paketleme yaptı. Aynı günün gecesi eşyaları nakliye aracımıza yükledik. Sabah saatlerinde Suadiye’deki yeni evine vardık ve 2 saatlik bir çalışma ile eşyaları dairesine çıkardık. Suadiye’deki dairesi 8. katta olduğu için bazı eşyalarını asansörlü nakliyat kamyonumuzla bina dışından çıkardık. Bu çalışmalar için İzmir Suadiye arası evden eve nakliyat fiyatları 2000-4000 aralığında yapılmaktayken bizim müşterimize fiyatımız 2200 TL oldu. Siz de Suadiye’ye yada Suadiye’den ev taşıma hizmeti almak isterseniz fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.

Suadiye evden eve nakliyat fiyatları değişti (09.04.2017)

9 Nisan 2017 itibarıyle Kadıköy Suadiye mahallesindeki evden eve nakliyat fiyatlarında indirime gidildi. Firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT tarafından yaz kampanyası çerçevesinde müşterilerimize yaz aylarında uyguladığımız indirimli nakliyat fiyatlarımızın bu yıl ki oranı %15 olarak başlatıldı. Bu tarihten itibaren evdeneve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize daha ucuz ev ve eşya taşıma bedeli talep edilecektir.