Şişli Feriköy evden eve nakliyat

Şişli Feriköy evden eve nakliyat

İstanbulun Şişli ilçesinde Feriköy evden eve nakliyat ekibimizle ev taşıma hizmeti veriyoruz. Şişlideki önemli nakliyat çalışmalarımızdan bir bölümü de Feriköye yapılmaktadır. 3 büyük, 4 küçük kamyonumuzla Feriköydeki evinizin taşınmasında öncülük ediyoruz. Ayrıca Şişlideki evden eve nakliyat kampanyasındaki %15’lik payı Feriköy içinde de uygulamaya devam ediyoruz.

Feriköy evden eve nakliyat fiyatları

Feriköyde oturan müşterilerimizin evden eve nakliyat işleri için yaptığımız indirimle beraber Şişli bölgesine yapılacak ev taşımacılığında fiyatlarımız 500-1500 TL aralığında olmaktadır. Feriköyden İstanbulun diğer bölgelerine evden eve nakliyat işi için belirlediğimiz fiyatlar 1000-2500 TL aralığında olmaktadır. Şehirlerarası nakliyat yaptırmak isterseniz Feriköylü müşterilerimize uygun fiyatlar veriyoruz. Taşınacak eşyanın hacmi, varılacak yer ve sigortalama durumları gibi faktörler müşterinin talebine göre değişiklik gösterdiği için, nakliyatta fiyatlar kişiye özel durumlarla belirlenebilmektedir. Bu sebeple Feriköydeki eviniz için en uygun nakliye fiyatını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Feriköy asansörlü nakliyat

Şişlideki büyük apartmanlardan bir çoğu da Feriköyde var. Bazı durumlarda eşyalarınızın taşınması bina içinden yapılamamaktadır. Bu durumda eşyanızı bir asansörlü nakliyat kamyonumuz ile apartmanın en üst kısmına kadar dışarıdan verebiliyoruz. Feriköy asansörlü nakliyat ekibimiz bu hizmet alanı için yaptığı çalışmalarda eşyalarınızı güvenli bir şekilde binanıza taşıyabilmektedir. Asansörlü nakliye hizmetinin gerektirdiği bir taşıma işiniz varsa firmamız size en güzel hizmeti verecektir. Feriköy asansörlü nakliyat fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Feriköy ofis taşıma

Feriköydeki işyerinizin yada ofisinizdeki önemli eşyaların taşınmasını kaliteli bir nakliyat firmasına mı yaptırmak istiyorsunuz ? EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız ofis taşımacılığında Türkiye’nin en köklü firmalarındandır. Feriköyde binlerce ofis ve işyeri taşıma işlerimiz oldu. Kıymetli evrakların, ofis mobilyalarının titizlikle taşınması için en iyi nakliyat ekibimizi sizin için görevlendiriyoruz. Feriköyde ofis taşıması yaptırmak için bizden, size özel indirimli nakliyat fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İsterseniz iş telefonundan isterseniz cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz. Cep telefonumuzdan WhatsApp ile bizimle yazışarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.