şişli evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerini kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. İstanbul da büyük pazarı olan EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızın Şişli’deki çalışmaları için ayırdığımız şubemizle iletişime geçerek evinizi uygun fiyatlara taşıtabilirsiniz.

Türkiye’nin büyük nakliyat firmalarında olan kuruluşumuzun 35. yıl dönümünde Şişli de evden eve nakliyat işi yaptırmak isteyen değerli müşterilerimize indirimli yaz kampanyalarımızdan yararlandırıyoruz. Şişli evden eve nakliyat hizmetiniz için, evinizdeki eşyaların belirlenmesine yönelik gönderdiğimiz expertiz çalışanları, eşyalarınızın durumunu tespit eder. Size taşınma bedelini söyler. Nakliyat anlaşmasını kabul ettikten sonra Şişli nakliyat ekibimiz eşyalarınızı almak için kamyonlarımızla evinize gelir. Eşyaların paketlenmesi ve kamyona yüklenmesi mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Varılacak olan yeni evinize kadar büyük hassasiyetle taşıma tamamlanır. Son olarak eşyalarınız, uzman çalışanlarımızla büyük bir titizlik içerisinde yapılır ve teslim edilir. Oluşacak nakliyat fiyatları da bu çalışmalarımızın durumuna göre belirlenir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. İster Şişli’de oturun isterse İstanbul’un diğer ilçelerinde olsun, beklediğiniz kalitede evden eve nakliyat hizmetini vermek için planlı ve dikkatli çalışırız. Siz de Şişli’de evden eve nakliyat yaptırmak isterseniz bizi arayabilir yada bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şişli evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat işi için verilen sabit bir fiyat yoktur. Çünkü fiyatlar her müşterinin taşıma durumuna göre belirlenmektedir. Bu durumda aklınıza takılan sorulara cevap bulması için fiyatlar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Şişli evden eve nakliyat fiyatları şu kriterlere göre belirlenir ve verilir :

Şişli içi evden eve nakliyat fiyatları için teklif veren müşterilerimize 1000-2000 TL aralığında bir fiyat çıkabileceğini söylüyoruz. Başka bir örnek olarak Şişli’den Kartal’a 1500-2500 TL aralığında bir fiyatın çıkabileceğini söyleyebiliriz. Eğer Şişli’den başka bir şehire nakliyat yaptırırsanız bu fiyatlar yakın şehirlere 2000-3000 TL, uzak şehirlere 3000-5000 TL gibi bir taşıma ücreti karşılığında olacağını öngörüyoruz. Tabi, fiyat almak için bizi aradığınızda isterseniz ücretsiz expertiz ekibimizi evinize yollayarak fiyatı yerinde tespit ediyoruz, isterseniz de bize WhatsApp aracılığıyla taşınacak eve ait eşyaların resimlerini göndererek kesin bir fiyat alabliyorsunuz.

Şişli evden eve nakliyat telefonları

Evden eve nakliyat hizmetleri için telefon numarası arayan değerli müşterilerimiz için sayfa sayfa gezmeye son veriyoruz. Hemen buradan firmamızın Şişli evden eve nakliyat telefonları ve iletişim bilgilerini iletişim sayfamızdan alabilirsiniz.

Telefonlarımızdan hangisini ararsanız arayın size en yakın nakliyat birimimizden ekip arkadaşlarımızı gönderebiliriz. İsterseniz Başka bir şehirde olan evinizin Şişli’ye taşınmasında da o ildeki nakliyat birimimiz çok kısa sürede size ulaşarak eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olacaktır.

Şişli evden eve nakliyat firmaları

Şişli’de bizim dışımızda başka hangi evden eve nakliyat firması vardır ? Alternatifleri mi merak ediyorsunuz ? Şişli’deki değerli nakliyat firmaları hakkında sizi bilgilendirmekten çekinmeyiz. Nakliyat firmalarımız ile olan rekabetimizi müşterimizin memnuniyeti ile kıyaslamayız. Müşteri memnuniyetimiz bizim için en öne gelen kuraldır.

Şişli de popüler olan bazı evden eve nakliyat firmaları şunlardır :

EVDEN EVE NAKLİYAT
Devsoy nakliyat Şişli
Çolakoğlu evden eve nakliyat
Cihan evden eve nakliyat
Aksöz evden eve nakliyat
Albayrak evden eve nakliyat
Burak nakliyat
Hayatoğlu evden eve nakliyat

Bunlar sadece klas derecede nakliyat hizmeti veren firmalardır. Bunlar dışında daha bir çok firmayı da internet üzerinden “Şişli evden eve nakliyat firmaları” şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz.

Şişli evden eve nakliye

Kimi müşterilerimiz için daha küçük çapta bir nakliye ihtiyacı doğar. Nakliyat hizmetinden ayrı olarak nakliye çalışmaları daha küçük ölçekli çalışmaları içerir. Bunun için Şişli’de nakliyat hizmetinin yanı sıra evden eve nakliye işi de yapıyoruz. Şişli evden eve nakliye ekibimizde 14 adet araç var. Bunların 9’u kasalı küçük nakliye kamyonu, 1 tanesi asansörlü nakliye aracı, diğer 4 tanesi de büyük boyutlu nakliye kamyonudur. Büyük kamyonlarımızda ofis nakliyesi ve özel nakliyeler için gerekli ekipmanlar bulunur. Küçük nakliye araçlarımız Şişli içinde yada İstanbul’un diğer yerlerine nakliye yapılması istendiğinde kullanılır. Eğer Şişli’de nakliye hizmeti talep ederseniz size daha ucuz nakliye fiyatı verebiliriz. Eğer taşıtmak istediğiniz eşyalarınızın sayısı nakliyeye uygun değil ve çok ise, bu durumda bizim taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şişli evden eve taşımacılık

En büyük ev taşıma hizmeti evden eve taşımacılıktır. Şişli’de bu tür taşımacılık işleri daha çok İstanbul içine talep edilmektedir. Şişli gibi büyük ilçelerde oturan müşterilerimiz ya Şişli içinden başka bir yere, yada İstanbul’da özellikle de Anadolu bölgesinde başka bir ilçeye taşınmak istiyorlar. Genel sonuç bu olsada evden eve taşımacılık hizmetini sadece Şişli’lilere vermiyor, diğer illerden Şişli’ye taşınmak isteyen müşterilerimizin de olduğunu düşünürsek bu hizmet için büyük bir pay ayırmamız gerektiğini görüyoruz. Şişli evden eve taşımacılık hizmeti şehirler arası ev ve eşya taşımacılığı kapsamına girmektedir. Şişli’den bir başka şehire taşınıyorsanız, taşımacılık hizmetimiz devreye girer ve size buna göre plan ve ücret belirlemesi yaparız. Şişli evden eve taşımacılık fiyatları 2000-4000 TL aralığında olabilir. Bu fiyatlar sizin belirteceğiniz bilgilere göre değişir. Daha kesin bir fiyat almak için bizi telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Şişli’deki nakliyeciler

Şişli’deki diğer nakliyeciler hangileridir ? Şişli’deki nakliyecilerin isimlerini aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

Şişli nakliye
Kaygınlar nakliye
Hilal nakliye
Şişli nakliyeciler servisi
Zorlu nakliye
Akar nakliye
Titiz nakliye
Şenol nakliye
Samnak nakliye
Uno nakliye
Tuzcuoğlu nakliye
Bediroğlu nakliye
Ekiptaş nakliye

Bu firmalar dışında daha fazla nakliyeciyide vardır ancak size en kaliteli hizmeti verebilecek nakliyecileri seçerek verdik. Şişli’de nakliyeci sayısı 500’e yakındır.

Şişli’den Ankara’ya evden eve nakliyat çalışması (08.05.2017).

Şişli merkezde oturan ve 150 metrekarelik büyük dairesindeki antika ve eskitme eşyalarını, mobilyalarını, ve değerli bir takım özel eşyalarını Ankara Mamak’taki malikanesine taşıtı. Şişli evden eve nakliyat ekibimiz şehirler arası nakliyat hizmetini başlatarak eşyaların önce sigortalanması için Anadolu sigorta ile çalışma yaptı. Sigortalanan antika eşyaların Şişli’den Ankara’ya taşınması esnasında zarar görmemesi için her biri ayrı ayrı olmak üzere tüm eşyaları çelik kolilerin içine ambalajlı ve havalı naylon paketlerle sararak koyduk. Antika taşımacılığının gerektirdiği hassasiyet dolayısı ile sabah saatlerinde başlattığımız nakliye çalışmasını akşam olmak üzere bitirdik. Hızlıca Ankara’ya doğru yol aldık ve gece saatlerinde Mamak’taki yeni malikaneye gelerek nakliyat çalışmasını sabah yapmak üzere konaklamak için mamak merkezdeki nakliyat ekibimize gittik. Ertesi sabah eşyaların eve aktarılmasını erken saatlerde başlatarak öğleye kadar tüm eşyaları sorunsuz şekilde tselim ettik. Siz de Şişli’de oturuyorsanız kıymetli eşyalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçerek taşıma işini yaptırabilirsiniz.

Şişli’den şehirler arası nakliyat yaptırma (13.06.2017).

Şişli’deki nakliyat hizmetlerimizin yenilerini tamamlamaya devam ediyoruz. Şişli merkezde 6 katlı bir apartmanda ikamet eden müşterimizin asansörü olmayan binadaki 4+1 dairesinin eşyalarını Muğla Bodrum’a taşıdık. Şehirlerarası taşıma işi olduğu için Şişli’de evden eve nakliyat ekibimizin şehirlerarası taşıma araçları ile çalışmalarımızı yaptık. Siz de Şişli’den Muğla’ya taşımacılık işi yaptıracaksanız firmamız bu işinizi güvenle çözer.

Şişli nakliyat bölgeleri

Şişlide aşağıdaki 25 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :
19.Mayıs mahallesi
Bozkurt mahallesi
Cumhuriyet mahallesi
Duatepe
Ergenekon
Esentepe
Eskişehir mahallesi
Feriköy
Fulya
Gülbahar
Halide Edip Adıvar
Halil Rıfat Paşa
Halaskargazi
Harbiye
İnönü mahallesi
İzzetpaşa mahallesi
Kaptanpaşa
Kuştepe
Mahmut Şevket Paşa mahallesi
Mecidiyeköy
Merkez mahallesi
Meşrutiyet
Paşa mahallesi
Teşvikiye
Yayla mahallesi

Şişli nakliyat ekibi

Yeni çalışmalarımıza bir nakliyat ekibi ekledik. Şişli nakliyat ekibimizdeki 6 kamyona 2 tane daha yenisini ekledik. 1 asansörlü kamyonumuza 1 tane daha ekledik. 12 personelimize 3 tane daha ekledik. Şişli’deki evden eve nakliyat çalışmalarının artmasından kaynaklanan ilave ekip ihtiyacını arttırma yoluyla giderdik.

Şişli’de yaz kampanyalarımız başladı (Nakliye fiyatlarında %25 indirim alabilirsiniz).

Şişli ilçesinde Nisan ayından Ağustos sonuna kadar vereceğimiz fiyatlar %25 indirimli olacak. 1 Nisan 2018’de başlayan kampanyalarımız evden eve nakliye, eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerinin tümünde geçerlidir. Kampanyamızda kredi kartı kullanan müşterilerimize de taksit yapma imkanımız vardır.

Çalışmalarımız :

Şişli Mecidiyeköy’de 6 aylık vade için eşya depolama çalışması yaptık (21.02.2018).

Mecidiyeköy’de ikamet eden Turan bey’in evindeki 23 metreküp eşyayı Şişli’deki eşya depomuza taşıdık. Şişli evden eve nakliye ekibimiz bu çalışmayı yapmak için 11’ci kattaki eşyaların indirilmesini nakliyat asansörü ile yaptı. Eski bir binada oturan Turan Bey’in eşyalarının bir kısmını binanın balkonundan indirdik. Tüm eşyaları paketleyerek eşya depomuza getirdik. Depomuzda 30 metreküp hacmi olan depolama sandıklarına koliler içinde yerleştirerek saklama alanına koyduk. 6 ay sonra müşterimizin dairesinde yapılan tadilat süresi bitmiş olacak ve biz bu süre sonunda eşyaları depodan evine teslim edeceğiz. Şişli’de eşya depolatmak isteyen değerli müşterilerimiz bizden bu hizmeti almak için bili alabilirler. Bu hizmetin toplam bedeli 3450 TL olmuştur. Siz de bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Şişli nakliyat numaraları hizmetimiz yenilendi (27.02.2018).

Cep telefonlarını kullanarak internette Şişli nakliyat firması arayan değerli müşterilerimizin telefonumuzu daha kolay arayabilmesi için nakliyat numaramızı direkt arayan otomatik buton ekledik. Cep telefonunuzun en alt kısmında yeşil renkli “Bizi arayın” butonuna bastığınızda hemen arama yapabilirsiniz. Firmamızın nakliyat numaraları genel merkezimizi arar ve siz hangi ilçeden arıyorsanız o ilçeye bağlı olan yetkili ekibimize otomatik olarak bağlanmanızı sağlar. Bu sayede Şişli nakliyat numarası için ayrıca bir telefon aramanıza gerek kalmaz.

Şişli’deki nakliyat bölgemiz :