Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı Eşya Depolama firmamız tarafından Türkiye açısından en iyi şekilde yapılan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bu hizmet çok önemli bir hizmet olduğu ve çok masraflı bir hizmet olduğu için bu hizmeti başka firmalar veya az firma bu hizmeti müşterilerimize vermektedir. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat 1978 yılından beri sigortalama hizmetini kullanmaktadır. Sigortalı eşya depolama ne diye merak ediyorsanız sigortalı eşya depolama müşterilerimizin eşyalarına firmamız tarafından gelen bütün zararları firmamızın üstlenmesi ve gelen tüm masrafları karşılamasıdır. Şirketimiz ister yük ister eşya depolama karşısında eşyaları korunaklı bir şekilde depolarımıza sevk eder ve eşyalar en iyi şekilde depolarımıza konulur. Depolarımız 7/24 güvenlik kameralıdır. Ayrıca covid-19 nedeniyle firmamız depolarda eşya giriş ve çıkışlarda dezenfekteyle depo kısımları temizlenir. Eşya gelip çıkmasa da her iş çıkışı temizlenir depolarımız.

Firmamızın asansörlü eşya depolama yazımızı da okuyabilir inceleyebilirsiniz?

Garantili Ev Eşyası Depolama

Garantili Ev eşyası depolama hizmetinde bugün bütün firmalar birbirine özenerek en iyi depolama hizmetini yapmaya çalışıyorlardır. Alanında uzman ve teknik bir kadrosu olan firmamız sahip olduğu bilgilere dayanarak gelişen teknolojiye her geçen gün bir adım daha atarak gelişmekte olan Mega İstanbul Nakliyat müşterilini en iyi şekilde memnun etmektedir. Günümüzce depolama fiyatlarını en iyi ve en ucuz şekilde veren tek firma biz olabiliriz. Üzülmeyin sadece İstanbul’a vermiyoruz depolama hizmetini Türkiye genelinde nerde olursanız olun her yerde depolama işleminizi uygularız siz müşterilerimiz ise istediğiniz her zaman eşyalarınıza göz atmaya gelebilirsiniz. Aşağıda yukarda bahsettiğimiz sigortalı depolama fiyatlarını sunmuşuzdur;

Depolama Ücretleri

Mini Yük Depolama 50 TL + (Aylık)

1+0 Eşya Depolama 100 TL + (Aylık)

1+1 Eşya Depolama 260 TL + (Aylık)

2+1 Eşya Depolama 290 TL + (Aylık)

3+1 Eşya Depolama 360 TL +  (Aylık)

Villa Depolama 600 TL + (Aylık)

Ofis Depolama 800 TL + (Aylık)

Ultra Depolama 1100 + (Aylık)

İstanbul Depolama

İstanbul depolama Türkiye içinde en çok göz olan şehirlerimizdendir. İstanbul’da 12 merkezimizden 9 tanesi şuan dolu biçimdedir. Firmamız İstanbul’da elinden geldiği kadar depolama hizmetini güncel tutmakta ve müşterilerimizin eşyalarına en iyi şekilde depolama yapmaktadır. Depolarımızın bir çoğu dolduğu için firmamız İstanbul’da iş yeri açmaya devam edecektir. Depolama fiyatlarını müşterilerimizi düşünüp en ucuz hale getirdiğimiz ve depolama hizmetini çok iyi  yaptığımız için genelde bizi tercih ediyorlar. Ayrıca evden eve nakliyat sektöründe tüm hızla devam etmekteyiz. Evden eve nakliyat hizmeti için bizi arayıp bizden en iyi şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir