Şerifali evden eve nakliyat

Şerifali evden eve nakliyat

Ümraniye’ye bağlı Şerifali mahallesinde evden eve nakliyat işi yaptırmak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. İstanbul’da yaptığımız nakliyat çalışmalarına Şerifali mahallesindeki yeni hizmet birimimiz ekleyerek devam ediyoruz. Şerifali nakliyat birimine açacağınız telefonlara artık bu mahalleye bakan ekibimiz yardımcı olacak. İşimiz evden eve nakliyatçılık olduğu için evinizi taşımaya talibiz. Şerifali evden eve nakliyat firmaları arasındaki rekabete girerek biz de bu mahallede ev taşımacılığı alanındaki çalışmalarımızı yakından takip edecek ekibi kurarak daha profesyonel bir yaklaşımla çalışmalarımızı yapıyoruz. Şerifali evden eve nakliyat fiyatları için elimizden gelen en uygun rakamları vermeye çalışıyoruz. İyi bir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz. Şerifali nakliyat firmamızın yapacağı çalışma kapsamında bir adet ücretsiz olan expertiz tespit ve çalışması, nakliyeye karar verildiğinde eşyaların ambalajlanması kamyona yüklenmesi ve varış noktasında eşyaların teslimi yapılacaktır. Evden eve nakliyat işi yaptıran müşterilerde eşya güvenliği kırılma hassasiyeti olan eşyalarda dikket talebi olacaktır. Firmamız bu çalışma detaylarına önemle dikkat etmektedir. Zaten her bir eşya için sigorta yapılır ve eşyalarınızın olası hasar, kasa durumlarını telafi edebilecek Anadolu Sigorta kapsamında yada müşterimizin kendi talep ettiği sigorta firması kapsamında güvence altına alınmasını sağlarız. Ümraniye nakliyat firmaları içinde bu konuda en iyi sigortalama hizmeti veren firma olarak bu gururu yaşamak ve yaşatmak daimiyetindeyiz. Şerifali de nakliyat faaliyetlerimiz içine bir çok ekipman ve araç dahil ettik. Mesela Asansörlü nakliyat aracı bu mahallede oldukça çok lazım olabiliyor. Yüksek binalardan indirilecek eşyaların bazılarını merdiven sahasından geçiremeyebiliyoruz. Bunlar için çözüm veren asansörlü nakliyat kamyonlarımız ile eşyanızı direkt olarak balkondan evinize çıkartabiliyoruz. Bir başka hizmet aracımız da mobilyaların taşınmasındaki çizilme kırılmaya karşı alınan önlemlerdir. Nakliyat ambalajlama teknikleri ile eşyayı havalı naylon paketleri ile iyice sararak sallanmasını yada yere koyulduğunda çizilmesini önyebilecek kalınlıktaki dayanıklı ambalajlarla güzel bir paketleme yapıyoruz. Bizden bu konuda daha detaylı bilgi almak için firmamızın telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Şerifali evden eve nakliyat firmaları

İstanbulda hizmet veren büyük nakliyat şirketlerinin Ümraniyede merkezi olan veya Şerifali de nakliye birimi kuran firmaların isimlerini burada bulabilirsiniz. Şerifali evden eve nakliyat firmaları bu verdiğimiz firmalardan daha çoktur ancak en popüler diyebileceğimiz ve en fazla müşteri beğenisi kazanan firmaları yazmayı tercih ettik. İyi bir nakliyat firması ile çalışmayı düşünürseniz firmasının Şerifali irtibat bürosunu arayabilirsiniz.

Evimtaş nakliyat
Seyidoğlu nakliyat
Yimpaş nakliye
Sarı kamyonet
Hekimoğlu  taşımacılık
Soytaş ev taşıma
Atasoy nakliyat
Kevser nakliyat
Yuvam nakliye
Uludağ nakliyat

Şerifali evden eve nakliyat fiyatları

25 metreküp eşya taşıma fiyatı ortalama 1000 TL dir. Ancak Şerifali mahallesinden alacağınız bir eşyayı diyelim ki Kartala taşıdınız bu taşıma ücreti yol mesafesinin uzunluğuna göre artacaktır. 1500 TL kadar olabilir. Yada Şehirler arası nakliyat yaptırmak istiyorsunuz diyelim. Şerifaliden Ankaraya ev taşıma yaptığınız zaman yol mesafesine göre 25 metreküplük eşya 2000 TL ye gider. Bu rakamlar örnek emsal eder sizin durumunuza göre en iyi fiyatı telefonda öğrenebilirsiniz. Şerifali evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1000-2000 TL aralığında olmaktadır.

Şerifali eşya depolama

İsteğiniz sadece bir ev taşıma değilse o halde eşya depolama hizmeti de alabilirsiniz. Şerifali eşya depolama birimimiz 3 katlı nakliye deposunda eşyalarınızı güvenle korur. Eşya depolama hizmeti isterseniz oda kiralayarak isterseniz kapalı sandıklama yaptırarak hizmet alırsınız. Şerifali de eşya depolama fiyatları aylık veya yıllık olarak iki farklı şekilde alınır. Aylık 200-300 TL civarında eşya depolama fiyatları olmaktadır. Evinizin eşyaları Şerifali mahallesindeyse size hemen bir ecpertiz gönderelim ücretsiz çalışma yapsın eşyalarınızın depolanması için ne kadar fiyat gerektiğini tespit ederek size söylesin. Ümraniyede 34 yıllık eşya depolama hizmti yapıyoruz ve tüm eşyalarınızı saklarken sigortalıyor ve iyi koruyoruz.