şelale evleri evden eve nakliyat

Şelale evleri evden eve nakliyat

Şelale evleri evden eve nakliyat

Yeni hizmet bölgemiz Soyak’ta Şelale evleri için evden eve nakliye işi yapıyoruz. Burdaki binaların yüksekliğinden dolayı bu bölgeye asansörlü kamyonlarımızla ev taşımacılığı, yük ve eşya nakliyesi yapmaktayız. Bu bölgedeki yüksek binalara taşınması gereken beyaz eşya, mobilya gibi eşyaların merdivenlerden çıkarılması, yada bazılarının bina asansöründe çıkması mümkün olmadığı için büyük kamyonlarımızla nakil işini kolayca yapabiliyoruz. Asansörlü nakliyat kamyonundaki vinç 20 katlı binalara kadar bu eşyaları çıkartabilir.

asansörlü nakliye

asansörlü nakliye

Hizmet almak istediğiniz evin taşınmasında expertiz  göndererek durum değerlendirmesi yaparız. Sigorta yapılması talep ediliyorsa eşyaların sigortasının da hızlıca yapılması sağlanır. Taşınacak olan eşyaların paketlenmesi esnasında boncuklu naylon kullanıyoruz. Burada bulunan apartmanların üst kısımlarına çıkartılacak, yada aşağı indirilecek eşyaların zarar görmemesi için kafesli asansörler de mevcuttur.

Hizmet almak istediğinizde bizi merkezimiz olan Ataşehir irtibat numaralarımızdan arayabilirsiniz. Soyak Yenişehir bölgesine hızlıca ekiplerimizi göndererek nakliyat işini başlatabiliriz.

Şelale evleri evden eve nakliyat fiyatları

Fiyatlar konusunda yardımcı oluruz. Uygun ev taşıma fiyatı alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Şelale evleri evden eve nakliyat fiyatları yaz aylarında kampanyalardan dolayı ucuzlar. Siz de bu indirimli fiyatlardan evinizi taşıtmak için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şelale evleri nerededir ?

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Soyak Yenişehir mahallesinde, Atay caddesi, Şenol Güneş bulvarı ve Cevahir caddesi arasında güney doğu yönünde kalan bölgenin adı “Şelale evleri”dir. Yakın civarında Palmiye evleri, Soyak Ümraniye sitesi ve batısında Kibele vardır. İstanbul E80 çevre yoluna komşudur.