Şehirlerarası parça eşya taşımacılığı

Türkiyedeki 81 il içinde tüm şehirlere birbiri arasında eşya taşımacılığı yapıyoruz. Şehirler arası parça eşya taşımacılığı da bu alanda hizmet bekleyen müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için yapılmaktadır. Parça eşya taşıma ekibimiz adedi ne kadar olursa olsun eşyanızı bir şehirden alarak Türkiyenin öbür ucuna kadar götürüyoruz. Şehirler arası parça eşya taşıma yaptırmak isteyen müşterilerimiz fiyat konusunda da endişelenmesinler.

Uygun taşıma fiyatları için eşyalarınızın taşıma zamanını planlıyor ve topluca taşıma yaparak daha az masraflı ve dolayısıyla daha uygun fiyatlara taşıyabiliyoruz. Şehirler arası özel parça eşya taşıma yaptırmak isteyen müşterilerimizin eşyasını da o müşterimize has kamyonumuzla sırf onun için eşya taşıma da yapıyoruz.

Bu taşımada fiyatlar da özele göre tabiki değişiyor. Mesela İstanbuldan Kayseriye 20 metreküplük eşya taşıma yaparken özel parça eşya taşıtılırsa örneğin 2500 TL olabiliyorsa, toplu eşya taşıma sistemimizden yararlanıldığı zaman bu fiyat 1500 TL ye kadar inebiliyor. Görüldüğü gibi indirim oranı bir anda müşterimizin lehine değişiyor. Eşyalarınızın ne kadar olduğunu nereye gideceğini bize söylediğinizde size son fiyatı verebiliyoruz.

Şehirler arası eşya taşımacılığı ile ilgilenen birimimizi arayın, taşınma sorununuza garantili çözüm getirelim. Buradan ; Şehirlerarası taşımacılık ile ilgili daha fazla bilgiye de bakabilirsiniz.