Sarıyer evden eve nakliyat

İstanbul Sarıyer de evden eve nakliyat firması arayan müşterilerimize en iyi hizmeti veren firmamızla tanışma fırsatı sunuyoruz. Garantili nakliyatçılık çalışmalarıyla işimizi temiz yapıyoruz. Sarıyer ve civarındaki ev ve eşya taşıma hizmetini almak isteyen müşterilerimize itinalı bir çözüm üretiyoruz.

Sarıyer İstanbulun eski ve tarihi ilçelerindendir. Sarıyerin nüfusu 350bin’i aşmıştır. 38 tane mahallesi bulunan Sarıyerde büyük apartmanlardan oluşan mahalleleri olduğu gibi birde yeni yeni yapılan ve Sarıyerin vizyonunu değiştiren Büyük devasa binalar ve kulelerle İstanbulun cazibe merkezi olmaya devam etmektedir. Bu sebeple Sarıyer evden eve nakliyat alanında İstanbulun %2,1 lik payını kapmıştır. Evden eve nakliyat firmaları için Sarıyer Avrupa yakasındaki en çok hizmet veren önemli ilçelerden biri olmayı sürdürmektedir.

Sarıyer evden eve nakliyat firmaları

Sarıyerde 129 tane evden eve nakliyat firması kurulmuştur. Bu firmalardan 15 tanesinin Sarıyerde nakliyat ve eşya depolama ambarı vardır. Büyük nakliyat firmalarının gözbebeği olan Sarıyerde son 2 yılda 21 evden eve nakliyat firması yeni şube açmıştır. Merkezi Sarıyer olan evden eve nakliyat firması sayısı 45 tir. Sarıyerliler için yeni yapılmaya başlanan binalarla birlikte taşınma ihtiyacı da oldukça artmıştır, bu sebeple evden eve nakliyat firmaları da Sarıyerde Ayda 390 civarında taşınma işi almaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT
Torunlar Nakliye
İstanbul Birlik Nakliyat
Hazar evden eve nakliyat
Çağrı evden eve nakliyat
Jet evden eve nakliyat ve taşımacılık
Transmedya Nakliyat
Coşkun Evden Eve Nakliyat
istanbul nakliyat
Pal Deniz Nakliyat Dış Ticaret Aş.
Hayrioğlu Nakliyat
Çağ Uluslararası Nakliyat
Çelebi Nakliyat
Keskin Uluslararası Nakliyat
Eastrans Uluslararası Nakliyat
Altınoğlu Nakliyat
Bayramoğlu Nakliyat
Atik Taşımacılık
Zerda Nakliyat
Eba Lojistik
Transcan Nakliyat
Rekor Nakliyat
Şahin Denizcilik Taşımacılık
Alsur Ağır Nakliyat
Yıldızoğlu Nakliyat Gıda Turizm
Tnt Express Nakliyat
Enerji Ofisi Nakliyat
Natural Denizcilik Nakliyat
Bafa Group Nakliyat
Oskar Nakliyat
Turkuaz Uluslararası Taşımacılık
Hefef Lojistik
Daimon Lojistik
Mağdenli Nakliyat
Logi Maks Uluslararası Taşımacılık
Anb Hava Taşımacılık
Gemiciler Denizcilik
Baymar Denizcilik
Gökbil Tank Lojistik
Ekinata Lojistik
Topçuoğlu Nakliyat
Lara Denizcilik
Tuzcuoğlu Holding
Gri Organizasyon
T&O Denizcilik
Rms Uluslararası Taşımacılık
Er-van Uluslararası Nakliyat
Er-van Uluslararası Taşımacılık
Glovis Lojistik
Fey Spet Uluslararası Taşımacılık

Sarıyer nakliyat birimleri

İstanbulun eski ilçelerinden olan Sarıyerde kurulan nakliyat birimimiz 38 tanedir. Her mahalleye ayrı ayrı irtibat birimleri kurarak size daha yakından çalışma imkanı sunmaktayız. Sarıyer nakliyat birimlerimiz şu noktalarda çalışma yapmaktadır :

Ayazağa
Bahçeköy Merkez
Bahçeköy Yeni
Baltalimanı
Büyükdere
Cumhuriyet
Çamlıtepe
Çayırbaşı
Darüşşafaka
Demirci
Emirgan
Fatih Sultan Mehmet
Ferahevler
Garipçe
Gümüşdere
Huzur
İstinye
Kazım Karabekir Paşa
Kemer
Kısırkaya
Kireçburnu
Kocataş
Kumköy
Maden
Maslak
Merkez
Pınar
Poligon
Pttevleri
Reşitpaşa
Rumeli Hisarı
Rumeli Kavağı
Rumelifeneri
Tarabya
Uskumruköy
Yeni
Yeniköy
Zekeriyaköy

Sarıyer eşya depolama.

Sarıyerde kurduğumuz evden eve nakliyat işlerinin bir başka ayağı da depolamacılıktır. Eşya depomuzla Sarıyerdeki aylık ve yıllık depolama talebini karşılamak üzere 1200 metrekarelik bir deponun yanı sıra komşu ilçemizdeki depolarımıza da gerekli görüldüğü taktirde taşıma yapabiliyoruz. Sarıyer eşya depolama birimimizde eşyalarınızın saklama güvenliği %100 ile sağlanır. Eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü sonuçtan sigorta firmamız ile garanti vermekteyiz. Sarıyer ilçesinde nakliyt depolama ihtiyacınıza bir çok seçenekle cevap verebiliyoruz. Sadece ev eşyası olarak düşünmeyin, ayrıca çok çeşitli eşyaların da depolanmasında çelışmalarımız yapılmaktadır.

Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır ?

Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları uygun ücretlerle sizlere yansımaktadır. Sarıyerde bir ev taşınma işi yaptırmak istediğinizde ilçe içi 1400 TL ye küçük kamyon ile yapılabilmektedir. Sarıyerin dışına bir ev taşıtmak istediğinizde evden eve nakliyat fiyatları 2500 TL ve üzerinde bir ücret oluşturabilmektedir. En uygun evden eve nakliyat fiyatını almak için Sarıyerdeki nakliyat birimlerimizden birkaç tanesinden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sarıyer de ucuz nakliyat fiyatları veren firmalarda olsa bile, fiyat/kalite açısından firmamızın verdiği fiyatların oldukça uygun olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü nakliyat firmamız Sarıyerde bir çok taşıma kampanyası vermektedir. Bu kampanyalarla birlikte fiyatlarda da orta ölçekli bir düşüş yaşanabilmektedir. Sarıyerden İstanbulun çeşitli ilçelerine evden eve nakliyat fiyatları da ortalama 3000 TL civarında olmaktadır.