Sahrayıcedit yakınlarında %24 indirimli ofis taşıma

Anadolu yakasının yüksek binaları ile bilinen Sahrayıcedit mahallesinde %24 indirimli ofis taşıma hizmetleri vermekteyiz. Buranın en değerli nakliyat firması olarak ofis araçlarınızı, evraklarınızı, mobilyaları ve istenilen bir çok türde eşyayı ofisten ofise taşımaktyız. Sahrayıcedit ofis taşıma servisimiz sizden bir telefon aldığında ofisinize bir expertiz uzmanı gönderir. Expertiz ofis eşyalarının kaydını alır, fiyat belirler ve bir taşıma planı oluşturur. Tüm eşyalarınız sigortalanır ve taşıma sözleşmesi yapılır. Bu aşamadan sonra ofisinizin taşınacağı tarihte araçlarımız gelir ve tümünü teslimatın yapılacağı yere tam zamanında getirir.

Sahrayıcedit’te ofis taşıma fiyatları kaç paradır ?

Kadıköy ve İstanbul’da olduğu gibi Sahrayıcedit ve yakınlarında çalışan müşterilerimize de %24 indirimli tarifemizi veriyoruz. Eşyalarınızı taşırken web sitemiz üzerinden kesin bir fiyat veremiyoruz. Bunun nedeni her müşterimizin taşınacak ofisindeki eşyaların miktarı, binadaki asansör durumu, gidilecek mesafe gibi farklı bir çok faktörün değerlendirilmesi gerekliliğidir. Ancak aşağıdaki fiyat örneklerine bakarak size kaç paraya ofis taşıyabileceğimizi ön fikir olarak bilebilirsiniz. Örneğin 10 metreküp ofis eşyalarınızı Sahrayıcedit’ten alarak Maltepe’ye götürdüğümüzü varsayalım. Eğer binanızda asansör varsa 2400 TL’ye ofisinizi taşıyabiliriz. Eğer asansör yoksa bu durumda 300 TL fark oluşabilir. Aslında fiyatı indiren veya çıkartan çok daha fazla faktör var ancak bunlar indirim uyguladığımız zaman amorti edilmektedir. Sahrayıcedit’te uygun ofis taşıma fiyatları almak ve indirimlerden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Sahrayıcedit ilkyuva sokakta ofis mobilyaları taşıdık.

Fahrettin Kerim Gökay caddesinin bir arkasındaki sokakta muhasebe ofisinin taşınması için müşterimize yardımcı olduk. Müşterimiz Sahrayıcedit’ten Kadıköy’e ofisini taşıtmak istedi. İlkyuva sokaktaki 8 katlı apartman dairesinin 3’cü katındaki ofis mobilyalarını, yeni açtığı 4’cü kattaki ofise taşıyarak müşterimizi memnun ettik. Kadıköy Bahariye’deki yeni ofisin bulunduğu konum itibariyle kamyonu bina yakınına kadar getiremedik. Arka sokaktan eşyaları taşıdık ve binada asansör olmadığı için tüm eşyalar merdiven sahasından çıkartıldı. Bu tür çalışmalar için fiyatlarımız bir miktar daha artmaktadır. Asansörlü binalarda 2200 TL olabilecek bir ofis nakliyesini 2400 TL den aldık. Buna %24 indirimimizi de düştükten sonra müşterimizin taleplerini karşıladık. Sahrayıcedit’te ofis mobilyası taşıma hizmeti almak isterseniz telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz.

Sahrayıcedit İnönü caddesinde banka ofisi taşıdık.

Halk Bankası Sahrayıcedit şubesi için ofis mobilyalarını yenilemek amaçlı bir taşıma gerçekleştirdik. Ataşehir bölgesindeki bir diğer banka şubesindeki depodan teslim aldığımız banka için ofis mobilyalarını İnönü caddesinin Şemsettin Günaltay’a yakın olan bölümündeki bankanın içine taşıdık. Bankalar arası ofis taşıma hizmetleri için firmadan 3800 TL ücret aldık. İki kamyon taşıma gerçekleştirdik. Siz de ofis mobilyalarınızı bize taşıtmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Sahrayıcedit Şehit İlhanlar sokakta ofis evraklarını depolama yaptık.

Mimar olan müşterimizin İlhanlar sokaktaki 12 katlı binanın giriş katındaki ofisinin kıymetli evraklarını 6 ay depolamak için Ataşehir’deki nakliye depomuza götürdük. Ofis eşyalarının depolanması için özel bölümlerimiz vardır. Özellikle kıymetli evrakların depolanması için rutubet görmeyen, nemden tam korunan, yangın-su gibi tehditlerine karşı tedbir alınan özel alanlarımızı kullanıyoruz. Evraklarınızı depolarken onları sigorta kapsamına da alıyoruz. Müşterimizin bu hizmetini aylık 400 TL’den tamamladık. Sahrayıcedit’te ofis depolama ihtiyaçlarınız olursa sizin için bu çalışmayı kolayca yaparız.