Sahrayıcedit civarında %25 indirimli eşya depolama

Kadıköy’ün Sahrayıcedit mahallesinde %25 indirimli eşya depolama hizmeti yapıyoruz. Sahrayıcedit’de oturan yada bu mahalleye taşınmak amacında olan tüm müşterilerimiz bu indirimden yararlanabilmektedir. Fiyatlarımız bu bölgede en iyi fiyat veren firmalar arasındadır. Sahrayıcedit eşya depolama birimimizle iletişime geçerek size uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Çoğunlukla ev eşyası depolama işi yapmamıza rağmen çeşitli sektörlerden de işletme malzemelerinin depolatılması işlerini yapıyoruz. Ancak ev eşyalarını depoladığımız alan ile işletmelere ayırdığımız alanlar farklıdır ve kesinlikle birbiri içinde olmazlar.

Sahrayıcedit ev eşyası depolama kapasitemi 2140 metrekaredir. Büyük depomuzda 1450 metrekarelik alan sadece sandıklama şeklinde depolanır. 600 metrekarelik alanda ise odalarımız vardır. Odalarımız kişiye özel depolama alanlarıdır.

Sahrayıcedit’deki depolama odalarımız 5,8,12 metreküplük üç farklı boyuta sahiptir. Ev eşyalarınızı odada kiralama yaptırmak için aylık yada yıllık ödeme alırız. Sandıklama sistemimizde günlük depolama da yapabiliyoruz.

İster mutfak gereçleri olsun, ister giysi eşyalarınız olsun her türde eşyaya özel saklama yapabiliriz. Eşyalarınızın kırışmaması ve paket içinde kalmamasını istiyorsanız size özel odalarımızı kiralarız. Bu odalarda askılık kullanarak giysilerinizin kırışmasını önleriz. Sahrayıcedit  depolama firmamız bu hizmeti 38 yıldır sürdürmektedir. kaliteli ve güvenilir bir Nakliye firması arayanlar için hizmete hazırız.

Farklı çalışmalarımız :

Taksi duraklarına eşya depolama

Bir çok işletmelerin taleplerini karşıladığımız gibi taksi duraklarının da depolama sorunlarına çözüm üretiyoruz. Bu bağlamda sıklıkla Sahrayıcedit taksi duraklarına yük depolama hizmetleri yapıyoruz. Yük depolama hizmeti günlük, haftalık ve aylık olarak gerçekleştiriliyor.

Market depolama

Sahrayıcedit’teki marketlere gıda ve deterjan ürünleri depolama hizmetleri sunuyoruz. Bir çok marketin fazla eşyalarını depomuzdaki işletmelere ait bölümde yer veriyoruz. Sahrayıcedit’te Market depolaması yapmak isteyen müşterilerimize bu hizmeti vermeye her an hazırız.

Kargo depolama

Bazı müşterilerimiz Sahrayıcedit üzerinden başka illere eşya göndermek istiyor, ancak bu eşyaların bir kısmının bir depoda belirli bir süre saklanması gerekiyor. Bu gibi durumlarda Sahrayıcedit kargo depolama sistemimizi devreye koyuyuruz. Burda bize bir teslimat tarihi veriyorsunuz. teslim edileceği zamana kadar eşyalarınızı depomuzda muhafaza ediyoruz, teslimat günü geldiğinde eşyaları nakliyat kamyonumuza koyarak ilgili yere teslim ediyoruz. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimiz bize telefondan ulaşarak bilgi alsınlar.