Sahrayıcedit evden eve nakliyat

Sahrayıcedit evden eve nakliyat firmamızla mahalledeki taşınma ihtiyacınızı çözüyoruz. Kadıköye bağlı olan Sahrayıcedit mahallesinde oturan müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetlerinde %20 indirimli fiyat veriyoruz. Hafif nakliye işlerinde ise İstanbulun diğer bölgelerine %15 indirimli fiyatlar veriyoruz. Ayrıca bunun yanı sıra komple ev taşıma hizmetini de büyük kamyonlarımızla yapıyoruz. Sahrayıcedit’te ev taşıma çalışmaları için yaz aylarında %18 kış aylarında ise %14 taşıma indirimi uyguluyoruz. Ev taşımacılığındaki bazı zorluklardan dolayı nakliyat alanındaki gibi yüksek indirim uygulamalarını yapamıyoruz. Ancak buna rağmen fiyatlarımız oldukça makul seviyelerdedir. Örneğin 2+1 ev eşyanızı Sahrayıcedit’den Ataköy’e 2000TL ye taşıyabiliyoruz. İndirimli fiyatlar uygulanmadığı zaman 2300-2500 TL ye kadar yükselebiliyor.

Sahrayıcedit nakliyat ekibimize telefonla arayarak taşıma işi yaptırmak istediğinizde ekibimiz size telefnda gerekli bilgileri sunduktan sonra arzu ederseniz ücretsiz bir expertiz uzmanı gönderir ve eşyaların ve taşınma durumunun tespitini yapar ve size net bir taşınma planı sunar. Taşınma işi ile ilgili detaylarda anlaşma yapılması durumunda istenilen tarihte eşyalar paketlenir ve ilgili taşınma bölgesine nakliye gerçekleştirilir.

Sahrayıcedit ve civarına yapılacak her türlü nakliyat hizmetlerini mahalle ofisimizden yapabileceğimiz gibi gerekli durumlarda Kadıköy evden eve nakliyat ofisimizden de destek alabiliriz. Ayrıca eğer Sahrayıcedit’teki evinizi şehir dışına taşıtmak isterseniz şehirlerarası eşya taşımacılığı yapan ilgili nakliyat ekibimiz tüm çalışmaları yerel mahalle ekibimizden devralarak bu hizmeti yapacaktır. Suadiye nakliyat birimimiz sadece İstanbul için görevleri tamamlamaktadır. Şehir dışı çalışmalarını İstanbul evden eve nakliyat ofisimizdeki arkadaşlarımız gerçekleştirmektedir.

Sahrayıcedit evden eve nakliye.

Sahrayıcedit nakliye hizmetlerinin tümünde sigortalı taşıma yaparak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Dileyen müşterilerimiz sigorta firmasını kendi belirleyebileceği gibi isterlerse ödeme yükümlülüğünü de kendileri yapabileceklerdir. Eşyaların sigortalanması her iki taraf açısından garantili nakliyat sonucu çıkartacağı için memnuniyet verici bir anlaşma sunacaktır. Eşyalarınızın güvenliği için sigortadan kaçınmayın.

Referans çalışmalarımız:

Osman Nuri sokakta Aylin hanımın evini taşıdık.

Sahrayıcedit’te oturan değerli müşterimiz Aylin hanımın bu sokaktaki 18 katlı apartmanın 9’uncu katındaki tüm eşyalarını sigortalayarak expertiz çıkardık. 32 metreküp eşyayı asansör kullanarak kamyonumuza indirdik. Kamyonumuz eşyaların tamamını tek seferde teslim alarak Ataşehir’deki kiralık daireye taşıdı. Aylin hanımın ev eşyalarının teslimatı aynı gün içinde tamamlandı. Bu mesafede toplam 2100 TL ye evini taşımış olduk.

Adile Naşit sokakta evden eve ev eşyası taşıması yaptı.

23 Nisan çocuk eğlence ve trafik parkı önündeki apartmandan müşterimizin eşyalarını taşımak için bir expertiz gönderdik. Müşterimiz eşyalarını paketletmek ve sigortalatmak istemedi ve bize güvendiğini belirtti. Seher hanımın eşyaları arasında kırılır olanlar oldukça fazlaydı. Bunların büyük kısmını çelik kolilerin içine yerleştirerek korumaya aldık. Adile Naşit sokakta bulunan 6’cı kattaki dairenin içinde toplam 28 metreküp eşyayı teslim aldık ve Maltepe’de Gülsuyu mahallesine götürdük. Normalde 3400 TL’ye yapacağımız bu çalışmayı yaz indirimine sokarak 2900 TL’ye tamamladık. Sahrayıcedit-Maltepe arasındaki mesafe göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul bir nakliye hizmeti vermiş olduk.

Çelik sokakta daireden daireye nakliye gerçekleştirdik.

Sahrayıcedit’in E-5 kara yoluna yakın bölgesindeki bu sokakta müşterimiz bizden dairesini taşımamızı istedi. Daire 4+1 büyük bir hacme sahip olduğu ve içindeki eşyalar da çok olduğu için ikinci bir kamyona ihtiyaç duyduk. Bri büyük diğeri küçük kamyonumuza 48 metreküp eşya doldurduk. Çelik sokaktaki daireden Pendik Kurköy’deki yeni yapılan daireye eşyaları götürdük. Bu nakliye hizmetinde tüm eşyalar ambalaja sarıldı, kırılacak olanlar paketlenerek kolilerin içine koyuldu, ve tamamı sigortalanarak lüks bir taşıma sağlandı. Müşterimize 4200 TL ücret çıkardık. Pazarlık sonrasında indirim de uygulayarak 3800 TL’ye müşterimizin eşyalarını teslim etmiş olduk.

Siz de Sahrayıcedit civarında oturuyorsanız ve bizimle evinizi taşıtmak isterseniz firmamızın iletişim numaralarını arayarak iyi bir başlangıç yapabilir, fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.