Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Piyano taşıma hizmetinde geçmişten günümüze hem paketleme hizmetinde hem de taşınma hizmetinde bir çok yenilikler getirmişizdir. Bulunmuş olduğumuz dönem internet çağı olduğu için insanlar hizmetlerini internetten alabiliyorlar. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin hepsini internet arayıcılığıyla öğrenebilirsiniz.

Piyano taşımacılığı profesyonellik ve titiz çalışılması gereken bir hizmettir. Bunu dememizin sebebi piyano diğer eşyalara benzemez piyanonun kenarına, tuşlarına veya başka bir yerinin zarar görmesi durumunda piyanoya geri dönülmeyecek zararlar görülebilir. Normal durumda en küçük piyano bile 150-200 kg arası olduğu için bu hizmeti iyi vermeyen firmalarla çalışırsanız dediğimiz gibi piyanonuzda zararlar görülebilir. Piyanoların en ağırı olan kuyruklu piyano 450-500 kg arası olabiliyor. Bu yükteki bir piyanonun paketlenmesi en iyi şekilde yapılması çok önemlidir. Taşıma sırasında piyanoyu iki kişi sağ ve sol taraftan piyanoya destek amaçlı sağladığımız iplere girerek piyanoyu kaldırırlar. Bir veya iki kişide piyanonun arkasında durarak piyanonun her iki tarafa eşit ağırlıklı olmasını sağlar.

İstanbul Piyano Taşıma

İstanbul piyano taşıma İstanbul gibi bir ilimizde bu hizmet bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Piyano müşterilerimiz için çok önemlidir. Bazı müşterilerimizin piyanoları hatıra veya tarihi eser olabiliyor bunlar yanı sıra müşteriler piyanolarına çok değer veriyorlar. Bu alet 600 kiloya kadar çıkabiliyor ama çok hassas be kırılgan olabiliyorlar. Yukarda sizlere detaylı bir şekilde bahsettiğimiz gibi eşya üzerinde en küçük çizik bile geri dönülmeyecek zararlara yol açabiliyor. Bu yüzden sizlere tekrar tekrar diyoruz piyano taşıma hizmetini tecrübeli nakliyat firmalarıyla yapmanızı öneririz. Piyano taşıma hizmetini veren firmalar gün geçtikçe artmaya başlamaktadır. Firmamız bir araştırma yaparak şuana kadar piyano taşıma hizmeti veren firmalar toplam 1020 tanedir. Bu 1020 firmanın nerdeyse bir çoğu kurumsal değildir. Sizler bu araştırdığımız sayımdaki firmaların bir tanesiyle ilaha taşınacaksınız. Sizlere önereceğimiz tek şey firmanız hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadan eşyanızı emanet etmeyin

Piyano taşırken firmamız sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Hatta piyanonuzu bize emanet ederken firmamızla müşterimiz evraklar imzalayarak piyanoyu güvence altına almaktadır. Bu güvence nedir diye sorabilirsiniz tabi ki Piyanonuzu yerinden aldıktan sonra gideceği yere koyana kadar tüm mesuliyet üzerimizdedir. Piyano hiç beklenmedik bir şekilde kırıldı mı firmamız piyanonun aynısından bularak siz müşterilerimize getirmektedir. Ama şu var ki piyano üzerinde geçirdiğiniz hatıraları getiremiyoruz. Günümüze kadar hiç bir şekilde bir piyanoya zarar vermemişiz çünkü piyano taşırken ekibimiz en iyi paketleme sistemini yaparak piyanonun zarar görmesini engeller. Genelde piyano taşıtmak isteyen yaşlı müşterilerimiz oluyor. Malum yaşlılarımız bizim için değerlimizdir. Yaşlılarımızın eşyalarını taşırken hiç bir şekilde yaşlılarımız yormuyoruz.

Kurumsal Piyano Taşıma

Kurumsal Piyano Taşıma  hizmeti yapan firmamız günden güne gelişmeye devam etmektedir. Piyano taşıyan elemanlarımız firmamızdaki eğitimci kişiden ders almaktadır. Bu derste kişiye piyano nasıl taşınır. Taşırken eşyanın neresine dikkat etmelisin veya nasıl paketleme yapmalısın gibi bir çok şey öğretilir. Öğrenimi bitiren kişi firmamızdaki gerçek piyanolarda taşıma paketleme gibi bir çok şeyi eşya üzerinde denemektedir. Piyano taşımayı geçen elemanlarımız müşterilerimizin eşyalarını taşımak üzere götürülür. Bu şekilde yaptığımızda hiç bir şekilde mağdur etmiyor ve kalmıyoruz.

Sizlere başımızda geçen bir olayı anlatmak isteriz. 2020 yılında yaz aylarında bir müşterimiz piyano taşıma üzerine bizi evini çağırdı. Biz en iyi şekilde paketlendi taşındı ve diğer tarafa götürmek üzere yola çıkacak ki yan tarafta bir kişi piyanosunu taşıyor. Piyanosunu taşıtan kişinin balkonundan nakliyat firması vinçle piyanoyu bağladı ve piyanoyu tam kaldırma aşamasında piyano yere düşerek param parça oldu bunu gören piyano sahibi sinir içinde aşağı inerek nakliyat firmasından piyanosunun aynısı istedi ve nakliyat firması sigorta hizmeti vermediği için müşteride sormadığı için piyanosu kırıldı ve nakliyat firması hiç bir şey demeden ve vermeden yoluna gitti. Bunu gören firmamızın ekip başı hasan bey kişinin yanına giderek depolarımızdan terkedilmiş piyanoyu kişiye hediye ettik. O zamanda verdiğimiz hediye için çok teşekkür etmişti. Hatta haberlere bile çıkmıştık.

Taşıdığımız Piyano Çeşitleri

  • Elektro Piyano
  • Kuyruklu Piyano
  • Mekanik Piyano
  • Pnömatik Piyano
  • Prepared  Piyano
  • Konsol Piyano

Sizlere sunduğumuz bu piyano çeşitlerinde sizde de varsa ve taşıtmak istiyorsanız firmamızın iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Eğer ki bizimle taşıtmak istemiyorsanız nakliyat firmanızı bulurken çok dikkatli olmanızı söyleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir