Piyalepaşa bulvarında evden eve nakliyat işi ( Şişli / İstanbul 28.05.2017 )

Ok meydanı hastanesinin karşı tarafındaki büyük piyalepaşa bulvarına çok yakın 4 katlı apartmandaki müşterimizin oturduğu 3+1 kiralık dairedeki ev eşyalarını yine Şişlide bulunan Mehmetçik caddesindeki yeni dairesine taşıdık. Toplam 40 metreküp eşyayı büyük nakliyat kamyonumuzla taşıma yoluna gittik. Ancak evin apartman girişi büyük boyutlu birkaç eşyanın dışarıya çıkarılmasına izin vermedi.

Şişlideki evden eve nakliyat ekibimizden bir asansörlü nakliyat kamyonumuzu getirerek dairenin penceresini dışarıdan çıkarttık. Asansör yardımıyla büyük olan eşyalarıyla beraber tüm eşyalarını kamyona indirdik. Pencerenin demonte işini tamamlayarak müşterimizin taşınması konusunda bu dairedeki tüm işlemlerini tamamlayarak, 40 metreküp eşyayı Mehmetçik caddesine taşıdık. Ancak aynı sorun burda da karşımıza çıktı, ve asansörlü nakliyat kamyonumuzla yine büyük eşyalarını burdaki 6. kattaki dairesinin pencerelerini de sökerek üst kata çıkarttık. Nihayetinde burdaki pencere demontesi de tamamlandı.

Şişlideki zorlu evden eve nakliyat işlerinden birini daha tamamlayarak müşterimizin memnuniyetini kazandık. Bu şekilde bir işin fiyatı olarak müşterimizden 2800 TL ücret aldık. Siz de Şişli içinde bir nakliyat hizmeti yaptırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçiniz. İstanbul evden eve nakliyat ekibimizle daha başka ilçelere de hizmet veriyoruz. İstanbul dışında diğer şehirlerimize de şehirlerarası evden eve taşımacılık yapıyoruz. Şişli evden eve nakliyat fiyatlarını ve daha fazlasını öğrenmek için evden eve nakliyat ücretleri sayfamıza da bakabilirsiniz.