Pendik evden eve nakliyat

İstanbul Anadolu yakasının büyük ilçelerinden Pendikte evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Merkezi Ataşehirde olan Pendik ve İstanbulun tüm ilçelerde nakliyat birimi olan firmamızın, Pendik’lilere daha yakından hizmet verebilmek için açtığı nakliyat birimi ile 1982den bugüne Pendiğe evden eve nakliyat işi yapıyoruz. Pendik evden eve nakliyat ekibimizle yaptığımız atılımlarla nakliyat kamyonlarımızı çoğalttık ve Pendiğin bütün mahallelerine aynı anda nakliyat çalışması yapabilecek kapasiteye geldik. Pendik te bir evden eve nakliyat işiniz olursa hemen firmamız ile iletişime geçerek güvenilir firmamız ile kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız. Fiyatlarımız da bu ilçeye yakışır oranda uygun verilmektedir. Yaz aylarında %20 indirim de yapıyoruz. Pendik evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1400-2500 TL arasında farklılaşarak verilmektedir. Siz eşyanızın nereye taşınacağını söyleyin biz size uygun indirimi yaparak memnun bir şekilde hizmetinizi yapalım.

Pendik eşya depolama.

Ev taşımanın yanı sıra Pendikte eşya depolama da yapıyoruz. Büyük depolarımızda eşyalarınızı çok korunaklı odalarda saklıyoruz. Aylık yada senelik depolama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimize sigortalı depolama yapıyoruz. Pendikteki depolama firmaları arasında en çok tanınan firmamız yakın zamanda telefonlarına yeni bir sistem getirdi. Siz merkezimizi arıyorsunuz Merkezimize iletilen arama direk Pendikteki birimimize anlık olarak aktarılıyor. Böylece telefon numaraları karmaşasına son vermekle birlikte size yakın olan nakliyat birimimizle hızlıca evinize gelebiliyoruz.

Pendik evden eve nakliye.

Pendikte eşya nakliyesi yapan bir çok firma var ancak bu işi ayrı olarak ele alan büyük firmalardan biri olan şirketimizin ilçede 8 adet küçük 12 adet orta boyutlu kapalı kassa nakliyat kamyonumuzla 400 metreküplük nakliye çalışmasını aynı gün içinde yapabiliyoruz. Pendik evden eve nakliye birimimiz ile temasa geçtiğinizde eşyalarınızın durumuna göre sizi hangi hizmeti vereceğimizi planlar ve ona uygun bir nakliyat işi yaparız.

Pendik evden eve taşımacılık.

şehirler arası taşımacılık işlerini de Pendikteki taşımacılık büromuzdan sağlayabiliyoruz. Büyük tırlarımız Türkiyenin bir çok şehrine sayısız taşıma hizmeti vermektedir. Pendik bölgesi de İstanbulda bu konuda en çok iş yaptığımız alanlardan biridir. Ayrıca Pendikte işyeri taşımacılığı alanında da büyük çalışmaları tamamlıyoruz. Bir taşıma işiniz varsa telefonlarımızı arayın size bir expertiz gönderelim taşınacak eşyaların hazırlanmasını paketlemesini kısa sürede yapsınlar gün içinde eşyanızı gideceğiniz şehire hızlıca taşıyalım.

Ayrıca daha kapsamlı bilgi almak için İstanbul evden eve nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.

Pendik nakliyat bölgeleri.

Pendikte aşağıdaki 36 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Ahmet Yesevi
Bahçelievler
Ballıca
Batı
Çamçeşme
Çamlık
Çınardere
Doğu
Dumlupınar
Emirli
Ertuğrul Gazi
Esenler
Esenyalı
Fatih
Fevzi Çakmak
Göçbeyli
Güllü Bağlar
Güzelyalı
Harmandere
Kavakpınar
Kaynarca
Kurna
Kurtdoğmuş
Kurtköy
Orhangazi
Orta
Ramazanoğlu
Sanayi
Sapan Bağları
Sülüntepe
Şeyhli
Velibaba
Yayalar
Yenimahalle
Yenişehir
Yeşilbağlar