Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama hizmetinde firmamız Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde adını duyurmayı başarmıştır. Eşya depolama işi yapan firmalar eşyaları büyük bir özenle eşyaları en iyi şekilde ve hasar vermeden  taşırlar. Hizmet verdiğimiz süre boyunca bizimle taşınan her müşterimizin en iyi şekilde taşınıp en rahat şekilde yeni evinde istirahat etmiştir. Taşınma ve depolama sürecinde  zaman içinde bir çok değişmeler olmuştur bunların bir örneği depolama hizmeti eski yıllarda hiç bir şekilde kullanılmaktaydı. Bunun nedeni insanlar nakliyecilere güvenmemekteydi bulunduğumuz dönem Türkiye genelinde firmamızı eşya depolama hizmeti için yoğun bir istek vardır.  Parça Eşya depolama denince firmamız müşterilerimizden fazla bir fiyat beklemeden en uygun fiyat tecrübesiyle eşyaları sigortalayarak depolarımıza sevk edilmek üzere yola çıkarılır. Müşterilerimiz Eşyalarının fazla olduğu zaman veya kullanılmayacak hale geldiği zaman müşteriler eşyalarını satmak veya atmak istemez çünkü o eşyalarda anıları saklıdır. Bu şekilde zor bir durumda kaldığımız zaman firmamıza ulaşarak eşyalarınızı güvenli ve titiz bir şekilde firmamızda saklayabilirsiniz. Size hizmet vermek isteyen depo firmasına dikkat etmenizi öneririz. Bulunduğumuz sektörde insanlar kaçak çalışmayı artık normal bir şey olarak benimsemişlerdir. Bazı günlerde eskimiş eşyalarınız evinizin güzelliğini veya hoşunuza gitmiyor olabilir ama eşya üzerinde bir çok şekilde anınız vardır atmak istemesiniz atmak istemediğiniz tüm eşyalarınızı firmamız tarafınca en uygun fiyatlarla depolayabilirsiniz.

Bazen de müşterimizin eşyaları şirket eşyaları veya ev eşyaları gibi farklı kurum, kuruluş veya kişisel eşyalar olabiliyor. Firmamız kişi veya kişiler ayırmadan her müşterimize ayrımcılık yapmadan en iyi şekilde eşya depolama hizmeti uygulamaktadır. Firmamızın birden çok hizmeti vardır bunlarda biri olan sigortalı taşımacılık hizmeti bu hizmeti hiç bir şekilde eşyalarınıza zarar verme anında firmamız tarafından eşyalarınızın zararını karşılanmasına denir. Sadece ev eşyası değil zarar görmeyecek ve kapalı yerlerde kalabilecek tüm eşyalarınızı en uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde depolarız.

Titiz Eşya Depolama

Eşyalarınızı en iyi şekilde ve sorunsuz bir şekilde yeni eve taşınması müşterilerimizin en büyük hayallerinden bir tanesi olarak düşünüyoruz. Bunu göze alarak firmamızın ister taşınma hizmetinde isterse depolama hizmetinde farklı farklı paketleme hizmeti uygulamaktayız. Ayrıca araçlarımızda her eşyalara özel bir bölge vardır. Örneğin dolap aynası araçlarımızda zarar görmesin diye araç kasasında güvenilir bir yere koymaktayız. Bu süreçte eşyalarınız merdivenle mi taşınıyor veya asansörle mi taşınıyor bu soru için merdivenle taşımada firmamız elinden geldiği kadar eşya zarar görmesin diye elinden gelen her şeyi yaparak en iyi paketleme hizmeti uygular. Parça eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız hiç bir şekilde değişmeksizin eşyalarınız en iyi şekilde depolanır.

Eşyalar araca koyulunca bulanan bölgeye en yakın depolama tesislerine götürülmek üzere eşyalar yola çıkar. Eşyalar depoya gelinceye kadar tesislerimizdeki görevliler eşyaların koyulacak odayı 1 gün önceden temizleyerek ve odanın hava almasına dikkat ederek odayı hazırlar. Eşyalar depolarımıza gelince eşyalar güvenli bir şekilde taşıma ekibimiz eşyaları odaya götürürler taşıma hizmeti sonlanınca eşyaların hava almaması gerekmektedir. Her şey bitince odanın anahtarı eşyanın sahibine müşterimize verilir. Müşterimiz istediği zaman haber vererek veya haber vermeyerek istediği zaman gelip firmamızın çalışanlarına eşyamı görmek istiyorum diye bilgi verirse elinde bulunan anahtarla odayı açıp istediği gibi eşyalarına bakabilir.

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları sektörümüzde bir çok kurumsal firma vardır. Bu firmalar Parça eşya depolama hizmetini bizim gibi en iyi şekilde vermektedir. Peki diğer sektörlerdeki gibi kaçak eşya depolama hizmeti veren bir çok kişisel firma vardır. Bunlara firma denilmemesi gerekir ama kendilerini bulunduğumuz piyasada kurumsal firma olarak tanıtıp vergi kaçırma da yapmaktadırlar. Müşterilerimize gelince bu insanlar tarafından mağdur kalan binlerce müşterimiz vardır. Bu insanlardan kaçınmak için çalışacağınız firmayı bir çok şekilde araştırmanız gerekir. Nasıl araştırılır diye merek ediyorsanız firmamızı arayarak bir nakliyat firmasının zorunlu vermek istediği hizmetleri ve nasıl çalışmalı gibi bir çok bilgiyi size ücretsiz bir şekilde söyleyebiliriz.

Eşya depolama fiyatları firmamız tarafından her müşterimize bütçesine göre uygun fiyat teklifi verilmektedir. Firmamız müşterilerine birden çok ayrıcalık sunmaktadır. İndirimler ve bir çok kampanya sunmaktadır. Kampanya olarak 2+1 eşyadan fazla depolama hizmeti isteyen müşterilerimize indirimler uygulamaktayız. İndirimlere gelince yıl içinde kış ayına özel firmamız %20 indirim uygulamaktadır. Sadece bunlarla bitmemektedir. Tüm özel günlerde firmamız müşterilerimize indirimler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir