Ofis Depolama

Ofis Depolama

Ofis Depolama firması olarak firmamız yıllardır sunduğu tecrübeye dayanarak Türkiye genelinde 81 ilde depolama hizmeti sunmaktadır. Depolama hizmeti göründüğü kadar kolay olmasa da firmamızın profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Ofisinizde bulunan özel evraklar, dosyalar zarar görebilecek hassas ofis eşyalarınız depolarımızda özel bir şekilde saklanmaktadır.

Ofis Depolama hizmetinde profesyonel nakliyat hizmeti almanız çok önemlidir. Ayrıca depolama hizmetinizde dikkat edilmesi gereken en önemli hizmeti sigortalı  eşya depolama hizmetinize çok önem vermeniz gerektir. Bunun nedeni ise ofis eşyalarınıza firmalar tarafından görülecek herhangi bir zararın karşılanmasıdır. Aksi takdirde sigortasız eşya depolama hizmeti alırsanız eşyalarınızın zarar görmesinde eşyalarınızın zararlarını kimse karşılamaz.  Ayrıca eşyalarınızın depolanacağı yer çok önemlidir. Malum kış ayları ve sonbahar ayları ilkemizde zor geçiyor eşyalarınız depolandığı yer hava geçirmediğine ve titiz olduğuna önem vermek zorundasınız. Aksi takdirde eşyalarınız bozulabilir veya hava alarak eşyalarınız çürüyebilir.

Ofis Depolama hizmeti alırken deneyimli firmalarla çalışmaya dikkat etmelisiniz. Firmamız eşya taşıma hizmeti yanı sıra paketleme ve depolama hizmetine çok önem vermektedir. Eşyalarınız iyi şekilde paketlenirse eşya taşıma kısmında sorunsuz araçlara götürülür. Depolara gitmek üzere yola çıkınca eşyalar depolarımızda eşyanın koyulacağı oda en iyi şekilde temizlenir ve odanın taşınmadan önce firmamız odayı 24 saat hava alacak şekilde açık bırakılır.  Bu sunduğumuz şartlar yerine getirildiği sürece eşyalarınızı geri almak istediğinizde eşyalarınız evinize veya ofisinize eskisi gibi en iyi şekilde gelir.

Eşya depolama birimlerimize merak ediyorsanız buraya tıklayıp göz gezdirebilirsiniz?

Kiralık Ofis Depolama

Ofisinizdeki eşyalarınız artık eskidiğini mi düşünüyorsunuz artık yeni ofis eşyası almanın tam vakti olduğunu düşünüyorsunuz ama eski ofis eşyalarınızda da atmak istemesiniz bu sorunu düşünerek eşyalarınızı değiştirmezsiniz ve eski eşyalarınızı görünce huzursuz olursunuz. Firmamız depolama depolama hizmetiyle ofisinizdeki saklamak istediğiniz tüm eşyaları en küçük eşyanızdan en büyüğüne kadar paketleme hizmeti uygulayarak depolarımıza götürülmek üzere yola çıkar eşyalarınız depolarımıza getirildiğinde araçlarımız eşyaların koyulacağı odanın yanına yanaşarak eşyalarınız odalara koyulmaya başlar.

Eşyalarınız sevk edilmesi bitince odanın hava almaması için ekibimiz gerekli hizmeti yapar ve odayı kapattıktan sonra eşyanın sahibine odanın anahtarı verilir bir yedek anahtarda bizde kalır. Bunun nedeni ise acil durumlarda eşyalarınıza bakabilmek için müşterilerimiz ise istediği zaman firmamızı arayarak uygun bir günde eşyalarına bakabilirler. Firmamız sosyal medyalarında güncel duyurular yapmaktadır incelemek için tıklayabilirsiniz.

Ofis Depolama Fiyatları

Ofis Depolama fiyatları denilince bazı firmalar hakkında fazla fiyat vermektedir. Mesela uygun fiyatlı bir firma x fiyatı veriyorsa depolama hizmetini iyi veremeyen firma xx fiyat vermektedir. Firmamız bunun önüne geçmek için bir çok yerde duyurular sunmuştur. Müşterilerimizin iyi niyetinden faydalanarak haksız fiyat alan firmalardan uzak durmak için firma araştırması yapın çalışacağınız firmayı detaylı bir şekilde inceleyiniz. Firmamıza gelince firmamız  depolama fiyatlarında en uygun fiyat kalitesi sunmaktadır. Bunun kanıtı ise firmamız yıl başında %20’lere varan indirimler sunmaktadır.

Firmamız neye göre fiyat veriyor hiç merak etiniz mi ? Sadece firmamız değil bir çok firma fiyat talebi verirken eşyalarınızın yoğunluğuna ofis binanızın durumunu inceleyerek fiyat talebi vermektedir. Fiyat talebi verirken de her müşterimize özel (öğrenciler, yaşlılar ve doktorlar) indirimler uygulanmaktadır. Firmamız aşağıda güncel  Ofis depolama fiyatlarını sunmuştur.

Ofis Depolama Güncel Fiyatlar

Ofis Depolama   Ofis Depolama Fiyatları
Mini Akılı Depo 150 TL + Kdv
5-10 m2 Depo  250TL+  Kdv
15 – 20 m2 Depo  350 TL +  Kdv
25 – 30 m2 Depo 450 TL +  Kdv
Ultra Depo 600 TL +  Kdv

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir