Nusret eşya depolama

Nusret eşya depolama birimimiz İstanbulun Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir. Eşyalarınızın depolanması için büyük bir nakliyat deposu imar ettik. 1560 metrekarelik eşya depomuzda 32 adet 10 metreküp, 14 adet 15 metreküp, 6 adet 20 metreküp depolama odası mevcuttur. Odalar müşteriye özel olarak depolama amaçlı imar edilmiştir. Tüm odalar havadar ancak güneş ışınlarına doğrudan bakmayan korunaklı penecerelere sahiptir. Odaların tamamında nem ölçer cihazı sürekli çalışır vaziyettedir.

Nusret eşya depolama ambarı Ataşehir’in İçerenköy mahallesindedir. Eşya depolatma isteğiniz olduğunda sadece Ataşehir veya Anadolu yakası değil, tüm İstanbullu müşterilerimize de hizmet verebilmekteyiz. Ataşehirde eşya depolama ihtiyacınızı karşılayacak şekilde 3 katlı olan depomuzu görmek için gelebilirsiniz.

Nusret eşya depolama merkezinde ücretler çok uygundur. 10 metreküp eşya için 250 TL aylık saklama ücreti almaktayız. Eşyalarınızı oda dışında sandıkların içinde antrepo alanında muhafaza etmekteyiz.