Nişantaşı bölgesinde %20 indirimli evden eve nakliyat

Nişantaşı bölgesinde evden eve nakliyat firması bakıyorsanız, şunu bilmelisiniz ki Şişli’de en iyi hizmet veren firmamızla size garantili taşıma işlerini yapmaktan övünç duyarız. Nişantaşı evden eve nakliyat şubemizi aradığınızda size hızlıca expertiz ekibimizi yönlendiririz. Eğer taşınacak eşyalarınız Nişantaşı bölgesinde ise %20 indirimli fiyatlar verebiliyoruz. Eviniz taşınacaksa ama sadece Nişantaşı içinde olacaksa bu indirimlerden yaz-kış faydalanabiliyorsunuz. Nişantaşı Şişli arasında nakliyat yaptıracaksanız nakliye fiyatlarına %3 daha fazla indirim de uyguluyoruz. Eğer Nişantaşında oturan bir müşterimizseniz ve İstanbul’un herhangi bir yerine ev yada eşya taşıtacaksanız indirim oranını %18’de tutuyoruz.  Bazı müşterilerimiz de şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini istemektedirler. Bu durumda Nişantaşı Ankara mesafesindeki bölgelere %15, daha uzaktaki mesafelere ise %13 indirim uyguluyoruz.

nişantaşı evden eve nakliyat

nişantaşı evden eve nakliyat

Şimdi Nişantaşındaki bazı fiyatlara örneklerle göz atalım :

Nişantaşı’ndaki en ucuz evden eve nakliyat fiyatlarını kim veriyor ?

Nişantaşı bölgesinde en ucuz nakliyat fiyatlarını veren firmamız birinciliğini bu sene de sürdürdü. Nakliyat sektörünün öncüsü durumunda olan şirketimizin sadece Şişli ilçesinde bu sene yaptığı çalışmaların %92’sinde %20’ye yakın indirimli fiyatlar vererek müşteri kapasitesini %2.4 artırmayı başardık. Buna istinaden Nişantaşında en ucuz evden eve nakliyat fiyatları 1000 TL’ye kadar inmiş bulunmaktadır. 2017 yılında bir müşterimize Nişantaşı Kadıköy arasında sadece 1200 TL den ev taşıma hizmeti vererek bu alandaki en ucuz taşımayı yapan tek firma olduk. Çalışmalarımıza iştirak eden müşterilerimizin memnuniyetinin kazanılmasını birinci planda tuttuğumuz için ucuz fiyat verdiğimizde kaliteyi asla düşürmüyoruz. Şimdi size Nişantaşı içindeki en başarılı firmamız hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Nişantaşı mahallesinin en başarılı evden eve nakliyat firmaları hangileridir ?

Ev taşıtacak müşterilerimize en kapsamlı hizmet veren firmamızdan bahsetmek istiyoruz. Firmamızın başarısı sadece Nişantaşı ile sınırlı değildir. Şişli ve hatta İstanbulda en popüler nakliyat kuruluşu bizim firmamızdır. Başarısının sırrı olarak müşteri memnuniyetini gösteren şirketimizin evden eve nakliyat hizmetlerinde sunduğu sistem de ön plandadır. Tüm eşyaların paketlenerek taşınması, her taşınmada sigorta yapılması, eşyaların yükleme ve indirme sırasında titizlikle taşınması gibi çok önemli faktörlere itina gösteririz. Nişantaşı evden eve nakliyat firmaları toplam 14 adet bu bölgede 28 adet de Şişli de şubeliği vardır. Bunun dışında ise 178 tane İstanbul firması da Nişantaşına evden eve nakliyat çalışmasını yapmaktadır.

Nişantaşı evden eve nakliyat birimlerimiz açıldı.

Nişantaşı küçük bir bölgedir. Ama Şişlideki mahallelerin haricinde bir mahalle kadar önemi olan bir kaç bölgeden dirinin adıdır. Bu sebeple Nişantaşında iki tane evden eve nakliyat birimi açtık. Bunlardan birini Teşvikiye caddesinde diğerini ise Abdi İpekçi caddesinde kurduk. Eğer Nişantaşı civarında evden eve nakliyat birimi arıyorsanız firmamızın bu iki birimini ziyaret edebilirsiniz. Nişantaşı nakliyat birimlerini 2018 yılında üçe çıkarmayı ve bu sayede müşterilerimize daha yakından hizmet vermeyi planlıyoruz.

Nişantaşı evden eve nakliyat çalışmalarımız.

2017 yılında Nişantaşında toplam 324 adet yeni evden eve nakliyat hizmetleri yaptık. Nişantaşı nakliyat firmaları arasında en çok hizmet veren firmamız yeni yılda da bu çalışma ağını büyütmeyi hedeflemektedir. Nişantaşında yaptığımız çalışmalar özetle şu işleri kapsamaktadır :

Evden eve nakliyat
Ofisten ofise taşımacılık
İşyeri nakliyesi
Parça eşya taşımacılığı
Elbise nakliyeciliği
Para kasası taşımacılığı
Piyano taşıma işleri

Nişantaşı’ndaki evden eve nakliye referanslarımız:

nişantaşı nakliyat

nişantaşı nakliyat

  1. Nişantaşı Anadolu Lisesi
  2. Cinemaximum City
  3. Coffe Bain
  4. Delicatessem
  5. Nişantaşı Flats
  6. Nişantaşı My Residence Hotel
  7. Bi Garip Meyhane
  8. Centermed
  9. Nişantaşı ilk öğretim okulu