Namık Kemal caddesi apartmandan apartmana daire taşıma (04.12.2017)

Mimar Sinan mahallesindeki Namık Kemal caddesi üzerinde oturan müşterimiz Ali Nail Abalı dairesindeki 30 metreküp eşyasını aynı mahalledeki bir başka daireye taşıttı. Apartmandan apartmana daire taşıma işlerinde fiyatlar oldukça uygundur. Bu sebeple 30 metreküplük eşyaların taşınması için müşterimizden sadece 1500 TL ücret talep ettik. Bu uygun fiyatlara siz de apartmandaki dairenizi bir başka apartmana taşıtabilirsiniz.

Mimar Sinan evden eve nakliyat ekibimiz 4 saatlik çalışmayla her eşyayı apartmandaki 6’cı kattan alarak diğer apartmandaki 3’cü kata taşımıştır. Oldukça hızlı bir çalışma sonucunda en ufak bir hasar almadan müşterimizin eşyalarını taşımış olduk.

Namık Kemal caddesinde oturan diğer müşterilerimiz de eşya taşıtacakları zaman firmamızın telefonlarını arayarak bizden fiyat bilgisi alabilirler. Bunun dışında daha kapsamlı bir çalışma isteyen müşterilerimiz isterler ise evden eve nakliyat çalışması isteyebilirler.

Ataşehir’de oturan müşterilerimiz için verdiğimiz %25 indirimli fiyatlarımızdan Mimar Sinan mahallesindeki müşterilerimiz de yararlanmaktadır. İndirim hakkında bilgi almak için Ataşehir evden eve nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.

Namık Kemal caddesi

Namık Kemal caddesi