Mimar Sinan evden eve nakliyat

Mimar Sinan evden eve nakliyat

Mimar Sinan mahallesinde evden eve nakliyat, nakliye, eşya taşıma ve ev taşıma işlerini güvenle yapıyoruz. Mimar Sinan evden eve nakliyat firmamız Ataşehire yaptığı nakliyat indirimini bu mahalle içinde de aynı şekilde uygulamaktadır. Mimar Sinan evden eve nakliyat ekibimize telefon edip bir nakliyat hizmeti almak istediğinizi söylediğinizde size nasıl bir nakliyat yapabileceğimizi anlatıyor ve fiyatlar hakkında bilgi veriyoruz.

Ev taşınması sırasında ne ile karşılaşacağımızı önceden bilemediğimiz için nakliyat fiyatlarını telefonda verebiliyoruz. Mimar Sinan mahallesinde genel ağırlıklı olarak 3-5 katlı binalar söz konusudur. Bu binaların bazılarında asansör de yoktur. Bu sebeple yapılacak nakliyat çalışmasını etkilediği için biz nakliyat fiyatı verirken bu bilgileri sizden alarak bir hesaplama yapabiliyoruz. Ortalama fiyat olarak 1000-2500TL arasında bir fiyatın sizin eşyalarınızın kapsadığı alan hacmine göre değişmesini öngörüyoruz.

Ataşehirdeki saygın nakliyat firmalarından bir çoğu da mahallelere evden eve nakliyat yapabilmektedir. Bu firmalardan 4 tanesi Mimar Sinan mahallesinde nakliyat ekibi bulunan firmalardır. 145 tanesi ise dışarıdan yada Ataşehir merkezli olan firmalardır. Sonuç olarak Mimar Sinan mahallesine nakliyat işi yaptırabileceğiniz 200 civarında nakliyat firması vardır. Firmamız da mahallede yetkili birimi olan önemli firmalardandır.

Kocasinan caddesi üzerindeki bazı evlere ve işyerlerine nakliyat hizmetleri yaptık.
Mehtap caddesinde 4 katlı binada iki adet ev taşıma hizmetlerimiz oldu.
Mimar Sinan caddesindeki çeşitli dairelerden evden eve nakliye işleri aldık.
YEDPA A, C, D, E, G caddelerinde oturan müşterilerimizden bazılarına şehirler arası evden eve taşımacılık işleri yaptık.

Ataşehir ilçesinden bağımsız olarak Mimar Sinan mahallesinde çalışmak üzere 6 adet nakliyat elemanı, 3 adet nakliye kamyonu, 2 adet mini kamyon, 1 adet asansörlü nakliye aracı ile Ataşehirde olmak kaydıyla bir adet eşya depolama ambarımız vardır.

Mimar Sinan mahallesinden başka bir ilçeye yada başka bir şehire nakliyat işleriniz olacaksa daha fazla bilgi almak için Ataşehir evden eve nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.