Mega nakliyat İstoç

Mega nakliyat, İstoç bölgesinde taşıma hizmeti veriyor. İstanbulun Mahmutbey mahallesinde ev taşıma işi yapan MEGA NAKLİYAT istoçtaki müşterilerine yaz kampanyaları yapıyor. Bu bölgede ev yada ofis eşyalarını taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir eşya taşımacılığını yıllardır itina ile yapmaktadır.

İstoç.

İstanbul’un Bağcılar ilçesinin Mahmutbey mahallesinde bulunan ve içinde Ticaret merkezinin bulunduğu düzenli yerleşim bölgesidir. Hizmet alanlarımız içinde çevre yolu ve kuzey yan yolu parseli içinde kalan bölgenin iş yerleri ve civarındaki yerleşim alanında bulunan evleri kapsamaktadır.

Nakliyat.

Bu bölgede genellikle fuar taşımacılığı, ofis taşımacılığı, elektronik eşya nakliyesi, sanayi mallarının taşınması gibi işletmelere özel nakliye işlemleri yapılmaktadır. Siz de işletmenizin değerli ve hassas taşınması gereken malları için bir nakliyat firması düşünürseniz MEGA İSTANBUL NAKLİYAT. güvencesiyle sizinle çalışmak isteriz. Çalışmalarımızda İstoçtaki firmanızın eşyalarını ulaşılacak yere kadar sigortalayarak ve expertiz raporu ile taşırız.

Evden eve.

İstoça yakın konumda evi olan müşterilerimiz için evden eve nakliye hizmeti veriyoruz. Ayrıca bu bölgedeki yüksek binaların üst katlarına erişim için ayrıca asansörlü kamyonlarımızı getirerek eşyalarınızı kolayca indirebiliriz. Çalışma ekiplerimizle evinizin eşyalarını sarsmadan güvenle taşır yerine teslim ederiz.

Fiyat:

İstoç için özel indirimli yaz kampanyalarından faydalandırır. İşletmelerin taşımacılığında profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sizin için en uygun fiyatı çıkartırız. İstoç taşımacılık fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir yada üstteki “fiyat teklifi al” butonuna basarak bizden bilgi alabilirsiniz.