Mecidiyeköy evden eve nakliyat

İstanbul’un Şişli ilçesinin önemli mahallelerinden biri olan Mecidiyeköy’e evden eve nakliyat nakliye ve taşımacılık işi ayrıca eşya depolama hizmeti veriyoruz. Ev taşıma uzmanı firmamız Mecidiyeköyde geçtiğimiz yıllardan bu yana çok önemli ev taşıma çalışmalarına imza atmıştır. Evden eve nakliyat sistemini bu mahalle için özel olarak değiştiren firmamız Şişli’nin yanı sıra Mecidiyeköy’e de ilçeler bazında nakliyatçılık sınıfına alarak büyük çalışmalarımızda Mecidiyeköye öncelik veriyoruz.

Mecidiyeköy eşya deposu.

İşimiz ev taşıma ve Mecidiyeköy’de bu anlamda çok sayıda işini yaptığımız müşterimiz var, Ancak sadece bu kadar değil. Şişli’nin en büyük nakliyat deposunu kuran ve bu kapsamda Şişli’deki müşterilerimize de faydası olan firmamıza eşya depolama işlerinizi de verebilirsiniz. Eşyalarınızı depolama yaparken birkaç farklı saklama uygulaması yaparız. Bunlardan en çok kullandığımız yöntem aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sandıklama usulü eşya depolama yöntemidir. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalara hiç bir şekilde zarar gelmeyecektir. Bir diğeri de oda kiralama yoludur. Sizin için bir oda ayırırız, anahtarını da size veririz. Eşya saklama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için şubemizi arayabilirsiniz.

eşya depolama

eşya depolama

Eşya depolama ambarında neler saklayabiliyoruz ?

Ev eşyaları
Fabrika eşyası
Ofis eşyaları ve evrakları
Beyazeşya ve mobilyalar
Araba parçaları
Fuar eşyaları
Cam eşyalar

Mecidiyeköy nakliyat irtibat telefonları.

Evden eve nakliyat işi yaptırabilmek için arayacağınız telefon irtibat numaralarını arayabilmeniz için buraya ekledik. Mecidiyeköy nakliyat telefonları sadece bu mahalle içinde oturan müşterilerimize değil, Şişli dahil olmak üzere tüm İstanbul bölgesinde de geçerlidir.

Mecidiyeköy nakliyat ekibi.

Evden eve nakliyat çalışmaları için yeterli kapasiteye sahip eleman ve ekipman ihtiyacını en üst düzeyde tutarak Mecidiyeköy’lülere son sistem nakliyat araçları ve tecrübeli nakliyat taşıma elemanları ile gayretli bir taşımacılık yapıyoruz. Ekibimizde 12 adet çeşitli boyutlarda nakliyat kamyonları var şimdi bunlara ve diğer tüm ekip unsurlarına göz atalım :

Araçlar :

3 adet Nakliye kamyoneti
4 adet 30 metreküp kapasiteli nakliyat kamyonları
6 adet 50 metreküp kapasiteli nakliyat kamyonları
2 adet büyük taşıma tırı
1 adet asansörlü nakliyat aracı
1 adet vinç kaldırma aracı
1 adet sandıklı taşıma aracı
8 adet taşıma minibüsü

Ekipmanlar :

Ofis taşıma kasası
Fuar taşıma için özel dorse
Parça eşya taşıma kabinleri
Piyano taşıma kasası
Villa taşıma dorsesi
Uzun fabrika taşıma dorsesi
Uzun boru taşıma dorsesi
Prefabrik ev taşıma kasası

Ekip çalışanları :

24 uzman nakliyat ekibi
3 expertiz uzmanı
1 Sigorta uzmanı
8 nakliyat depo uzmanı
5 müşteri temsilcisi

Büyük Nakliyat depoları

Mecidiyeköy nakliyat bölgeleri.

Kekik sokak
Şahinler sokak
Şehir Er Cihan Namlı caddesi
Lati Lokum
Mecidiye kuyu sokak
Mecidiyeköy yolu caddesi
Mecidiye caddesi
Selahattin Pınar caddesi
Şehit Ertuğrul kabataş caddesi
Gülbahar caddesi
Büyükdere caddesi

Mecidiyeköyde iş yaptığımız önemli nakliyat bölgelerinin dışında daha bir çok cadde ve sokağa nakliyat işleri de yapmaya devam ediyoruz. Firmamızın en ço iş aldığı bölgeler bunlardır.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmaları.

Aktaş nakliyatçılık
Mecidiyeköy Mini nakliye
Adatur nakliyat
By Kardeşler nakliye
Mecidiyeköy nakliye
Hekimoğlu evden eve nakliye
Pelin nakliyat
Fırtına nakliyat
Akaydın evden eve taşımacılık
Nizamoğlu yük ve eşya taşıma
kamyonetçiler nakliyat
Beyza nakliyat
Sanat sigortalı nakliyatçılık
Türktaş eşya taşıma
Filizoğlu ev taşıma
Altınbaşak villa nakliyesi
Uysal nakliyat
Tombul nakliyat
Yunus Emre Nakliyat
Yuvam nakliyat

Mecidiyeköy evden eve nakliyat Şişli İstanbul fiyatları.

Mecidiyeköyde oturan vatandaşlarımızın Şişli ve İstanbul genelinde uyguladığımız nakliyat kampanyalarından aynı şekilde yararlanması için fiyatları otomatik indiriyoruz. İstanbul’un en pahalı evden eve nakliyat fiyatları malesef Mecidiyeköyde verilmektedir. Ancak tüm bunlara rağmen diğer nakliyatçı firmalardan daha iyi fiyat verebilen firmamızın Mecidiyeköyde de Şişlide de en düşük seviyeden fiyat teklifi vermeye çalıştığımızı belirtmeliyiz. Ortalam fiyatlar Mecidiyeköy için 1400-3000 TL aralığında kalmaktadır.

Mecidiyeköy ofisten ofise nakliyat.

Ofis ve büroların yoğun olduğu mahallelerin başını çeken Mecidiyeköyde yıllık ortalama 500 civarında ofis taşıma işi alıyoruz. Ofisten ofise eşya taşıma araçlarımızla size güvenilir bir taşıma sağlamaya gayret ediyoruz. Araçlarımızın kasaları ofis eşyalarını ve evraklarını ayrı ayrı taşımaya elverişli şekilde tasarlanmıştır. Mecidiyeköy ofis nakliyatı için firmamızı aradığınızda size bu araçlarımızdan bir tanesini göndererek evrakların olası zararından daha kesin korumalı taşıma yapıyoruz.

Mecidiyeköy işyeri nakliyatı.

İşyerinize ait demirbaşların taşınmasını biz sağlayalım. Makine taşıma, işyeri kabinleri taşıma, raf taşıma, giyisi dolapları taşıma vs.. bir çok işyerine ait eşyaların taşınmasında öncülük ediyoruz. Mecidiyeköy işyeri nakliyeciliği için bizimle iletişime geçerseniz daha detaylı bir planlama yapabiliriz.