Mecidiyeköy Meriç sitesi için %15 indirimli nakliyat hizmetleri veriyoruz

Mecidiyeköy nakliyat ekibimizle yaptığımız çalışmalar neticesinde, Meriç sitesinde oturan müşterilerimize yada Meriç sitesine taşınmak isteyen dışarıdaki potansiyel müşterilerimize %15 fırsat indirimi yapmaktayız. İndirimlerimiz Mecidiyeköyde nakliyat faaliyeti sürdüren ekibimiz tarafından ayrıca uygulanmaktadır. Yani; Yaz aylarında genel olarak %20 indirim uyguluyoruz, Meriç sitesi sakinleri için ayrıca uygulanan %15 indirimle beraber toplamda %35 indirimli evden eve nakliyat fiyatı almış oluyorsunuz. Bu fiyatlar sadece Meriç sitesi için geçerlidir.

Sitenin bina yüksekliği göz önünde bulundurularak gerektiğinde asansörlü nakliyat araçlarımızı da getiriyoruz. Meriç sitesinde oturan tüm müşterilerimiz ev taşıma, evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, piyano taşıma ve diğer eşya taşıma hizmetleri için bize başvurabilirler.

Mecidiyeköy Meriç sitesi

Mecidiyeköy Meriç sitesi

Not : Tüm nakliyat uygulamalarında paketleme ve sigortalama yapılmaktadır. Eşyalarınızı garantili taşımaktayız. Uzman personelimiz ile yapacağımız taşıma çalışmalarında azami dikkat gösterildiğini bilmenizi isteriz.