Maltepe evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektörleri için İstanbul Maltepede nakliyat işinizi kolaylaştırıyoruz. Maltepe evden eve nakliyat firmamız 2017 yılında tüm müşterilerimize hizmet odaklı nakliyat çalışmaları sağlar, üstelik kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Nakliyat ekibimizle ev taşıtma işlerinizi hızlı ve doğru şekilde tamamlayarak işimizin hakkını veriyoruz. Hazırladığımız araçlarla tüm mahallelerine kadar en dar sokaklara dahi girerek nakliyat işinizi kolayca yapabiliriz. Maltepede yüksek binaların çok olması ve eski olmaları nedeniyle bazılarında apartman girişinden eşya taşıma durumu olamayabiliyor. Bu gibi durumlara hazırlığımız tamdır, Asansörlü nakliyat araçlarımızla her uzunlukta binaya doğrudan eşya taşıma işi yapabiliyoruz. İlçede nakliyat servislerimizle de orta ve küçük ebatlarda eşyaların taşınmasını yapıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız içinde marangoz, tesisatçı, elektrikçi, inşaat ustası gibi montaj-demonte çalışmalarını tamamlayabileceğimiz çalışanlarımız da mevcuttur. Yaz geldi ve biz de nakliyat fiyatlarında indirime gidiyoruz. Maltepe de evden eve nakliyat fiyatları bugün itibariyle 2200 TL den başlayan indirimli fiyatlarla sunulmaktadır. Evinizin eşyalarını kırılmadan dağılmadan sarsmadan taşıtan şirketimizle çalışmaktan mutluluk duyacağınızı söyleyebiliriz.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetleri.

Yaptığımız işler arasında evden eve nakliyatçılık + ofis büro eşyalarının taşınması + mini nakliye taşımacılığı + şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri de vardır. Eşya depolaması yaptırmak isteyen müşterilerimiz için Maltepedeki büyük nakliyat ambarımızla her an çalışmaya hazırız.

Maltepe evden eve nakliye.

(Kani paşa caddesi 30 metreküp / 28.03.2017)

Kani paşa caddesindeki müşterimizin orta boyutlu nakliye çalışmasını 2400 TL ye yaptık. Kani Paşada oturan müşterimiz eski dairesindeki ev eşyalarını Maltepe belediyesinin yer gösterdiği yeni toki binalarına taşıdık. Toki’nin apartmanlarında giriş katındaki dairesindeki yerine eşyalarını sigortalayarak götürdük. Kani paşa caddesi civarında oturan nakliyat firması arayan müşterilerimize kefil olacak işimizi tamamlayarak çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.

Maltepe evden eve taşımacılık.

(Okul sokak 33 metreküp / 9.03.2017)

Taşımacılık işini yeniliyoruz. Eskiden yapılan büyük kamyonlarımızın yerine jumbo boy transporter araçlarımızla etik şekilde yapıyoruz. Maltepedeki müşterilerimizde bu yıl deneyeceğimiz kamyon yerine tarnsporter araçlarını ilk defa olarak kullandığımız bayan müşterimiz Dilara hanımın eşyalarını taşıdık. İki araç ile 33 metreküp eşyayı taşınacak olan eve götürdük. Burdaki amacımız, büyük kamyonlardaki tüm eşyaların tek bir kasaya dolmasını sonlandırarak hassas eşyaları ayrı araçta büyük mobilya dolap gibi eşyaları ayrı araçta taşıyarak daha güvenli eşya korumacılığı da yapmaktır. Endişelenmeyin !! İki araç ile gelmemiz nakliyat fiyatlarında bir değişiklik yapmayacaktır. Öncelikli hedefimiz kaliteli ve müşteri memnuniyeti olan taşıma hizmeti vermektir. Bu anlamda Okul sokaktaki müşterimizin nakliyatında başarılı bir çalışma yapmış olduk.

Maltepe eşya depolama.

(Gültepe mahallesi Ayla hanım / 9.03.2017)

Eşya depolaması yaptırmak istediğinizde güvenebileceğiniz bir firma bulmak çok önemlidir. Firmamız Maltepeye 38 yıldır hizmet vermektedir. Burada eşya depolama firmaları az sayıdadır, ve bu ilçede deposu olan firma da toplam 3 tanedir. Firmamızın deneyimini ve güvenilirliğini bilen Maltepeli müşterilerimizin eşyalarını garantili koruma yapabilen odada saklama ve oda şifreleme sistemini sadece firmamız yapmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın güvenli nakliyat sandıklarında saklanmasını da talep edebilirsiniz. Nakliyat odası kiraladığınızda fiyatlarımız aylık kira öder gibi de olabileceği gibi yıllık ödeme seçeneklerimizde de yardımcı oluyoruz.