Mağaza taşıma

Mağaza taşıma işini hangi firmaya yaptırırdınız ? Şirketimiz Türkiye’nin her bölgesindeki mağazalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktadır. Mağaza taşımacılığının çok çeşitli etapları vardır. Çünkü bir çok çeşit mağaza türü vardır ve bu türlerden her biri için yapılacak taşıma sistemi de değişiklik arz etmektedir. Örneğin; bir giysi mağazasının taşımacılığı yapılırken nakliyat kamyonlarımızda askılı giysi taşıma aparatlarının olması gerekmektedir. Yada bir mobilya mağazasının taşınması için büyük kamyonların içinde geniş taşıma alanlarına ihtiyaç vardır. Bir örnek daha verecek olursak, bir elektronik cihaz mağazasının taşınması esnasında elektronik cihazların sarsılmasını önleyen özel çelik kolilerin kamyonun içine konulması gerekmektedir. Görüldüğü gibi mağaza taşıma ihtiyaçları farklılık gösterir. Bu durumda müşterimizin taşınmasını istediği mağazanın türüne göre bir taşıma planı yapmamız gerekecektir.

Mağaza taşıma taleplerinizi firmamıza bildirdiğinizde mutlaka size bir expertiz göndeririz. Mağaza içindeki tüm eşyaların cinsinin belirlenmesi ve ona göre kamyon ve araç-gereçlerin getirilmesini sağlamalıyız. Expertizden alınan rapora göre mağaza taşıma işlemlerini başlatırız.

Mağaza taşıma

Mağaza taşıma

Mağaza taşıma fiyatları.

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde mağaza taşıma işleri yaparız, ancak her bölgenin taşıma fiyatı bölgeye göre de değişmektedir. Özellikle İstanbul içinde mağaza taşıma fiyatları yüksek iken Yozgat içindeki fiyatlar çok daha uygun verilmektedir. Bununla beraber Yozgatta dahi olsa büyük mağazaların taşınmasının fiyatları da yüksek olmaktadır. Ancak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz için Türkiye’nin her bölgesine %25 indirimli mağaza taşıma fiyatlarını vermekteyiz. Fiyatlarımızı net bir şekilde verebilmemiz için mağaza içindeki eşyaların tespitinin yapılması gereklidir.

Özel mağaza taşımacılığı.

Bazı müşterilerimiz mağazasının taşınmasını özel bir plan dahilinde yapılması için başvururlar. Eşyaların transferi peydel pey yapılmaktadır. Özel mağaza taşıma sistemimiz sayesinde aynı eşya guruplarını da taşıyabiliyorken, farklı-farklı eşya guruplarını aynı kamyonda da taşıyabilen sistemimiz mevcuttur. İşletmeye özel mağaza taşıma taleplerinizde sizinle özel bir iletişim kanalı açarız, bununla taşıma işleri tamamen bitinceye kadar irtibat halinde oluruz. Bunu, eşyaların güvenliği açısından talep eden müşterilerimize extra bir maliyet çıkarmayız.

Şehirler arası mağaza taşıma.

Firmamız sadece şehir içinde değil şehirler arasında da mağaza taşımacılığını yapabilmektedir. Örneğin İstanbul’dan Balıkesir’e mağaza taşıma ihtiyacınız için bu hizmeti verebilecek 5 firmadan biri olduğumuzu bilmenizi isteriz. Mağaza taşımacılığını her firma yapamaz. Özel ekipmanlar ve yılların tecrübesi mutlaka gereklidir. 81 il içinde her şehirden her şehire mağaza taşıma çalışmalarını çok kısa sürede yapabiliyoruz. Firmamızı hemen şimdi arayın mağazanızı güvenle taşıyalım.

Mağaza taşımanın dışında evden eve nakliyat işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Şirketimiz taşımacılık sektörünün en önde gelen kuruluşlarındandır.