Lale soğanı taşıma ve nakliyat işleri yapıyoruz

Genellikle İstanbul ve diğer büyük şehirlerde yapılan lale ekimine firmamızın katkısı olmaktadır. Lale soğanı taşıma ve nakliyat işlerini Büyükşehirlerde cadde süslemelerinde ve meydanlardaki lale ekim bölgelerine taşımak için bekletilmiş lale soğanlarını kamyonlarla taşıyoruz. Büyük kamyonlarımızda 9 ton lale soğanını taşıyabiliyoruz. Toplam 1400 adet lale kasasını alabilecek büyüklükte olan kmyonlarımızla tek seferde çok miktarda laleyi şehir meydanlarına getirebiliyoruz.

En çok İstanbul’da bu hizmeti veriyoruz demiştik, bunlar arasında en iyi hizmeti Üsküdar almaktadır. Üsküdar meydanına her ilkbahar aylarında (Şubat-Mart) lale soğanı ekimi yapıldığı için bunların taşınmasında ilgili taleplere göre kamyonlarımızla destek oluyoruz. Lale, sümbül, menekşe gibi diğer çiçeklerin nakliyesini de gerçekleştirebiliyoruz.

Lale taşıma ekipmanlarımız ile çiçeklere zarar gelmeden kamyondan indirme ve kamyona bindirme uygulamalarını sağlayabiliyoruz. Ayrıca kamyondaki lalelerin taşınma esnasında sarsılmalarını önlemek amacıyla tüm kasa kenarlarına devrilmeyi önleyen ekipmanlar yerleştiriyoruz. lale nakliyatı yaptırmak isteyen kurumlar bizimle iletişime geçerek bu konuda destek alabilirler. Fiyatlarımız oldukça makul seviyelerdedir. Bunlar dışında diğer nakliyat alanlarında da hizmet vermekteyiz. Üsküdar nakliyat ekibimizin sayfasına bakarak daha farklı nakliyat işleri için bilgi alabilirsiniz.