Kuştepe evden eve nakliyat

Kuştepe evden eve nakliyat hizmetlerini %25 indirimli almaya ne dersiniz ? Şişli ilçesinin Kuştepe mahallesinde oturan müşterilerimize uygun fiyatlara ev taşıma çalışmaları yapıyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir nakliyat firmasına evinizi taşıtma gereği duyuyorsanız şirketimiz ihtiyaçlarınıza cevap verecek kalitede ve tecrübededir. Eski binalarda oturan müşterilerimiz için asansörsüz apartmanlara eşya taşımayı kolaylaştıran asansör araçlarımız vardır. Asansör araçlarımız baklondan veya pencereden eşyalarınızın kolayca dairenize taşımayı sağlayacaktır. Kuştepe nakliyat birimimiz, bizi aradığınızda eşyalarınız hakkında sizden bilgi alır. Bu bilgiler ışığında eşyalarınızın taşınması için gerekli ekipmanlar hangisi ise onu ayrı bir ücret talep etmeden getirmekteyiz.

Kuştepe evden eve nakliyat çalışması

Kuştepe evden eve nakliyat çalışması

Kuştepe evden eve nakliyat birimimiz.

Kuştepe mahallesinde bir nakliyat birimi kurduk. Mahallede bir çok eski dairede oturan müşterilerimizin taşınma ihtiyacı olduğu için bu ihtiyaca yanıt verecek bir firmanın yakında olması gerekir diye düşündük. Size en yakın nakliyat firması olarak Kuştepe mahallesinde en çok nakliyat hizmetini vermeyi sürdürüyoruz. Kuştepe evden eve nakliyat ekibi eşyalarınızı taşımadan önce expertiz çalışması yaparak sizin için verilebilecek en iyi hizmeti planlar. Bu aşamadan sonra evinize gelerek eşyalarınızın intizamlı bir şekilde taşınması için çalışırız.

Kuştepe evden eve nakliyat fiyatları.

Şişli ilçesinde genel olarak verdiğimiz nakliyat fiyatlarından bir miktar daha uygun fiyat vermek için mahallelere özel nakliyat birimleri kurduk. Kuştepe mahallesinde kurduğumuz nakliyat birimi de bu anlamda size daha ucuz fiyat verebilmek için hizmet vermektedir. Kurduğumuz birim aracılığı ile evden eve nakliyat fiyatları %25 indirimli şekilde verilir. Örneğin Kuştepe-Beşiktaş arası 10 metreküp eşya taşıma fiyatı 2000 TL iken, verdiğimiz indirimle 1500 TL den taşınabilmektedir. Bu sayede en ucuz taşıma fiyatı veren firma olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Size verebileceğimiz fiyatı belirleyebilmek için bizi arayın, telefonda eşyalarınızın durumu ve taşınma yerine göre net fiyatımızı kolayca öğrenin.

Kuştepe’de yaptığımız referans çalışmalarımız.

Trump Alışveriş merkezi ofis nakliyesi çalışmaları yaptık. ALB Forex firmasına evrak taşımacılığı yaptık. Yoncalı sokak Dilay apartmanına iki adet evden eve nakliye çalışmaları yaptık. Limon sokaktaki 8 katlı apartmanda ev taşıma işleri yaptık. Alev sokak üzerinde 12 adet çeşitli dairelerdeki müşterilerimizin ev taşıma hizmetlerini tamamladık. İnönü caddesi üzerinde 32 ayrı daireye evden eve nakliyat çalışmaları yaptık. Yeşilce caddesinde 6 farklı müşterimize eşya taşımacılığı ve enden eve taşıma işlerini tamamladık.

Kuştepe ev taşıma şirketimizde neler var ?

Kuşteke ev taşıma şirketimiz taşımacılık çalışmaları için 4 büyük boy kamyon, 6 orta boyutlu şehir içi taşımacılık yapabilecek kamyon, 2 transporter nakliye aracı, 1 adet asansörlü nakliyat kamyonu ve çeşitli eşya taşıma cihazları ile çalışmalarını kaliteli yapmaktadır. Ayrıca Kuştepe mahallesindeki müşterilerimi ziçin çalışan 8 adet ekip arkadaşımız ile pratik ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

İhtiyacınız olan nakliye işlerinde deha kapsamlı bir hizmet talep ederseniz firmamızın Şişli nakliyat veya İstanbul nakliyat ofislerinin sayfalarına da göz atabilirsiniz. Bu sayfalarda daha kapsamlı çalışmalar için neler yapabileceğimizi açıklayan yazıları okuyabilirsiniz.