Küçükçekmece evden eve nakliyat

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde ev taşıma eşya taşıma depolama paketleme taşımacılık işlerini itina ile yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları içinde ayrı bir yeri olan Firmamızın bu ilçeye yarım asıra yakın nakliyat hizmetleri olmuştur. Küçükçekmece de eşya depolama hizmeti de veren firmamıza evinizi taşıtmayı düşünürseniz size deneyimli nakliyat ekibimizle kaliteli nakliyat çalışması yapmak isteriz. Çalışmalarımız, ( expertiz gönderme | Eşyaların tespiti | Sigortalama | Ambalajlama | Yükleme ve son aşamada varsa montaj çalışmaları ve teslimat ) şeklinde bir sıra ile yapılır. Evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde bizi ararsınız, size eşyalarınızın durumuna göre fiyat belirleyerek neler yapacağımızı anlatırız. Hiç bir eşyanıza zarar vermeden emin bir şekilde teslimatı gerçekleştiririz.

Nasıl çalışıyoruz ?

Öncelikle sadece fiyat almak isteyen müşterilerimize taşınacak eşyanın metreküp hacmini hesaplamak üzere bir expertiz gönderebiliyoruz. Yada dairenizin kaç odalı olduğunu ve bir kaç resim çekilerek WhatsApp üzerinden bize gönderdiğinizde eşyalarınızın taşınmasının ne kadar ücret gerektireceğini hesaplarız. Nakliyede anlaşma sağladığımız taktirde eşyalarınızı sigorta kapsamına alırız. Sigortayı, eşyaların olası yol kazalarından korumak için önemle yaparız. Bu aşamadan sonra eşyalarınızı streçleme, paketleme ve ambalajlama sonrasında ise kırılır eşyaları kolileme şeklinde bir koruma paketlemesi yaparız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli ekipmanları kamyonlarımızda bulundururuz. Yükleme işini uzman arkadaşlarımız yapar. Bazı durumlarda eşyaların indirilmesi için cam sökme kapı sökme gibi çalışmalar gerekebiliyor. Bu tür durumda uzman montaj ekibimiz gerekli çalışmaları yapar ve hem sökme işinde hem de yerine montaj işini tamamlayarak bu ihtiyacın da giderilmesi sağlanır. Yüklenen eşyaların teslimatı için ve yerine montajı için yeni evinize gelir ve tam teslim şeklinde çalışmalarımızı tamamlar ve sizden onay aldıktan sonra işimizi bitiririz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları.

İstanbul genelinde 3000 – 6000 TL aralığında işin hacmine, yol mesafesine göre değişen fiyatlar verilir. Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları da bu aralıkta olmaktadır. Kesin fiyat şudur diyebilmemiz için eşyanızın kaç metreküp olduğunu yada dairenizin kaç odalı olduğunu ve nereye gidileceğini bilmemiz gerekir bu yüzden tam fiyat veremiyoruz. Sizin taşıma planınıza göre bir fiyat öğrenmek istiyorsanız hemen bizi Küçükçekmece nakliyat telefonlarımızdan arayın size fiyat konusunda hem detaylı hem de kesin bir tutar söyleyelim.

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları.

Başak firma da mı arıyorsunuz ? Küçükçekmecede evden eve nakliyat işi yapabilecek saygın bir çok firma bulabilirsiniz. Dilerseniz siz değeli müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla bunarı sizinle paylaşmak ve müşterimizin memnuniyetini kazanmak isteriz. Aşağıdaki nakliyat firmaları da size bu konuda yardımcı olabilecek nakliyatçılardan önemli olanlarıdır, dilediğinizden fiyat bilgisi alabilirsiniz :

Sefaköy nakliyat
Emsar ofis taşıma ve ev taşıma
Hekimoğlu nakliye
Aksa nakliyat
Adanur taşımacılık
Yasinoğlu asansörlü nakliyat
Akzaman ev taşıma
Yusufoğlu ucuz nakliyat
Ege Kent evden eve
Tanrıverdi fuar taşıma ve özel nakliyat
Yıldırım nakliye
Seyidoğlu nakliyat
Akıncılar şehirler nakliyat

Küçükçekmece nakliyat bölgeleri.

Küçükçekmecede aşağıdaki 21 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Atakent
Atatürk
Beşyol
Cennet
Cumhuriyet
Fatih
Fevzi Çakmak
Gültepe
Halkalı
İnönü
İstasyon
Kanarya
Kartaltepe
Kemalpaşa
Mehmetakif
Söğütlüçeşme
Sultan Murat
Tevfik Bey
Yarımburgaz
Yenimahalle
Yeşilova